Microsoft Flight Simulator, 40. Yıl Güncellemesine Kavuştu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

İlk oyunu 1982 yılında çıkmış olan Microsoft Flight Simulator serisinin sonuncusu ise 2020 yılında satışa sunulmuştu. Ortadan geçen iki Yıl boyunca bir epey içerik takviyesi görmüş olan oyun, serinin kırkıncı yılına Özel olarak, yıldönümü güncellemesini aldı. Ayrıyeten Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition da yayınlandı.

Yayınlanmış olan devasa güncelleme, 2020 yılında yayınlanmış olan oyun için 40th Anniversary Edition yükseltmesi yapacak. Şayet oyunu birinci Defa satın alacaksınız, direkt bu sürümü almak durumunda olacaksınız.

Microsoft Flight Simulator 40. Yıl Güncellemesi Neler İçeriyor?

Bahsi geçen güncelleme, birçok kusur çözümlemesi ve gerçeği ile tıpkı boyutlarda Airbus A310, dört yeni havalimanı, yirmi dört yeni klasik misyon iç yeni ve uygunlaştırılmış içerikler biz oyuncuları bekliyor.

Yeni içeriklerin yanı sıra, donanım tarafında da benzeri hoşluklar var. örneğin yeni hafıza birleştirme sistemi ile ekran kartı belleğinin kullanımı sonlandırılıyor ve buna bağlı çökme problemleri ortadan kalkmış oluyor. Ayrıyeten daha âlâ bir DirectX 12 tecrübesi de yaşayabileceğiz.

Güncelleme ile artık FSR 2.0 (AMD) ve DLSS 3.0 (NVIDIA) dayanakları de sağlanmış iken, HOTAS setleri ile oynamak isteyenler için artık Honeycomb Charlie pedalları, Pro Flight Trainer Puma X ve Thrustmaster MFD Cougar da desteklenen denetimler listesine eklenmişler.

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition için yayınlanmış olan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir