The Witcher 3 Yeni Nesil Güncelleme Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

The Witcher 3 yeni jenerasyon güncelleme tarihi, bugün yapılan yeni İlan ile en nihayetinde netlik kazandı. Sızdırılan nihayet tarihe yakın bir günün belirlendiği duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Cyberpunk 2077 için yayınlanmış olan yeni jenerasyon güncellemesinin akabinde, gözlerimizi elbette The Witcher 3 oyununa çevirmiştik. Vakit içerisinde birçok Defa ertelenmiş olan güncelleme için nihayet olarak bir sızıntı yaşanmış ve 9 Aralık 2022 tarihine işaret edilmişti.

The Witcher 3 Yeni nesil Güncelleme Tarihi Ne Vakit?

Daha evvelce bu yılın nihayet çeyreğine işaret eden CD Projekt RED, serinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruyla, The Witcher 3 için yayınlanacak olan yeni nesil güncellemesinin tarihini 14 Aralık 2022 olarak en nihayetinde duyurdu.

Stüdyo tarafından yayınlanan basın bildirisine nazaran, bahsi geçen yeni jenerasyon versiyon, ışın izleme takviyesi, konsollarda süratli yükleme müddetleri ve daha birçok şey dahilinde düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirmeler içerecek.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için dijital olarak yayınlanacak olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, fiyatsız indirilebilir içerikler ve Blood and Wine ve Hearts of Stone genişlemeleri dahil, Netflix dizisinden esinlenilen yeni içerikler de oyuncuların beğenisine sunulacakmış. Şayet oyunun PC, PlayStation 4 yahut Xbox One versiyonuna sahipseniz, platform tercihinize nazaran fiyatsız yükseltme de yapabileceksiniz. Kutulu sürümün ise dijital sürümü takiben, daha sonradan açıklanacak olan bir tarihte yayınlanacağı da belirtildi.

Geliştirici stüdyo CD Projekt RED, önümüzdeki hafta içerisinde yeni nesil versiyon ile ilgili olarak Twitch üzerinden Özel bir canlı yayın düzenleyeceğini duyurdu.

Son olarak, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın çıkış gününde PlayStation 4, Switch ve Xbox One versiyonları için Netflix dizisi temalı içeriklerin ve bir sıra iyileştirmelerin yapılacağı fiyatsız bir güncellemenin yayınlanacağı müjdelendi. Daha Çok ayrıntı da sonraki bir vakitte açıklanacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir