Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 7 – 13 Kasım

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları listelerinin bir yenisi ile daha karşınızdayız. 7 – 13 Kasım 2022 tarihleri ortasını kapsayan satışlar ile oluşturulan aktüel listede, bakalım ne cinsten değişiklikler yaşanmış? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz 28 Ekim 2022 Cuma günü satışa sunulmuş olan Çağdaş Warfare 2, Steam Deck aygıtının hükümdarlığına şimdilik nihayet noktayı koymuştu. Üst üste iki hafta boyunca doruktan indirilememiş olan oyun, bu seriye üçüncü hafta ile devam ediyor. Ne Mevcut ki, bir evvelki listede üç farklı sürümü ile karşımıza çıkmış olan Çağdaş Warfare 2 için sayı ikiye düştü.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Listelendi

  1. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  2. Steam Deck
  3. Sonic Frontiers
  4. Football Manager 2023
  5. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  6. Warhammer 40,000: Darktide
  7. Soulstone Survivors
  8. God of War
  9. Deep Rock Galactic
  10. Sonic Frontiers

Valve tarafından 25 Şubat 2022 tarihinde satışa sunulmuş olan Steam Deck de ikinci sıradaki mevcudiyetini de muhafazaya devam ediyor iken, yeni çıkan Sonic Frontiers oyununun birinci on listesine ismini iki farklı sürüm ile yazdırmış durumda. Bunlardan biri üçüncü sıradan, Öteki ise sonuncu sırada yer alıyor.

Bir evvelki haftanın yedincisi olan Football Manager 2023, geçtiğimiz hafta içerisinde dördüncülüğe kadar yükselmiş. Listenin beşinci sırasında bir öteki Çağdaş Warfare 2 sürümü ve altıncı sırada da, birinci onun bir öteki yeni ismi Warhammer 40.000: Darktide karşımıza çıkıyor. Yeni Warhammer oyununun, 30 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacağını söyleyelim.

7 Kasım 2022 tarihinde çıkmış olan Soulstone Survivors listenin nihayet yeni ismi iken, God of War ile Deep Rock Galactic ise uzun vakitten sonra birinci ona Geri dönüş yapan nihayet iki oyun olarak karşımıza çıkıyorlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir