Genshin Impact Layla Karakteri için Fragman Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

Genshin Impact oyununa katılacak olan Layla için bir fragman yayınlandı. Şimdilik tarihi belirli olmayan Ira ile ilgili özelliklere kısa bir nazar atma fırsatımız oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Genshin Impact Karakterinin Fragmanı Yayınlandı

Bildiğiniz üzere, 2 Kasım 2022 tarihinde Genshin Impact için 3.2 versiyonlu yeni bir güncelleme yayınlanmıştı. Bu güncellemenin bir kesimi olarak oyuna eklenecek olan Layla karakteri için bir fragman paylaşıldı.

Layla, hem animasyonlar hem de Uzaklık sahnelerde de görebileceğiniz üzere uykusuzluk hastalığı (insomnia) çeken ve dört yıldızlı Cryo kullanma özelliğine de sahip bir Akademiya öğrencisi oluyor. Bu sayede, bilhassa tekil düşmanlara bir oldukça hasar verebiliyor. Kılavuzunu kullanır iken yaptığı seri akınlar ise kılıç hasarının düzeyini destekliyor. Ayrıyeten uyuyamama sorunu, karakterimize çatışma tarzının temelini oluşturacak formda yıldızlar ile irtibat kurmasına İmkan tanıyor.

Fragmanda da görebileceğiniz üzere, karakterin yıldız yetenekleri ile kılıç ataklarını bir ortada kullandığı bir çatışma tarzı var. Layla element yeteneklerinden en az birisi ile AoE (Etki Alanı) hasarı verebiliyor. Dahası ise element patlaması, Cryo hasarı verebilmek için Starlight Slugs (Yıldız Işığı Saçmaları) ateşlemesine de İmkan tanıyor.

Şu Lahza için bu karakterin Genshin Impact oyununa ekleneceği Vakit için geliştirici tarafından net bir tarih verilmiş olsa da, 3.2 versiyonlu güncellemenin ikinci kısmı kapsamında Aralık ayı öncesinde oyuncular ile buluşturulması bekleniyor.

Bahsi geçen güncelleme ile Sumeru Archon vazifesinin nihayet kısmı başlıyor ve üçüncü Fatui Harbinger düşmanı The Balladeer ile yapacağımız çetin bir Cenk bizi bekliyor.

Ayrıca Layla dışında Lesser Lord Kusanali olarak da bilinen Nahida ismiyle bir yeni Ira daha Genshin Impact takımına katılıyor iken, Fabulous Fungus Frenzy ismiyle yeni bir Faaliyet ve Dendro Hypostasis ismiyle bir Öbür yeni Hasım ve replika sistemi de oyuna 3.2 güncellemesi iç oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir