Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e Gelişi Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

Polonya menşeli XGP sitesinin sızıntısı hakikat ise, yakında Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e gelişi duyurulabilir. Şimdilik Microsoft ve / yahut Ubisoft tarafından yapılan bir İzah gelmemiş olsa da, paylaşılan bir imaj heyecan yarattı. Ayrıntılar haberimizde.

Son devirde birçok Ubisoft oyunu arkası gerisine Game Pass servisi üzerinden abonelerle buluşmuştu. Immortals Fenyx Rising, Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 2, Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins ve Odyssey derken, gözler elbette Assassin’s Creed Valhalla oyununa da döndü. Her ne kadar Eivor’un macerası Aka ölçüde ihtimal dahilinde olsa da, takdir edersiniz ki resmi İzah olmadan da sevinmemek lazım.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e Gelişi Yakın Olabilir

Bugün prestijiyle XGP sitesi tarafından paylaşılan bir görselde, servisin Polonya tarafındaki kütüphanesinde Assassin’s Creed Valhalla oyununun simgesinin sağ alt köşesinde Game Pass logosunun yer aldığı görülebiliyor. Ne Mevcut ki logo süratli bir biçimde kaldırılmış ve sonradan da Geri gelmemiş. Anlaşılan o ki oyun vaktinden Evvel servise kazara eklendi ve Geri çıkartıldı. öbür bir deyişle, bu ayın ikinci safhasında yahut Aralık ayında eklenecek olan partinin içerisinde nihayet üçlemenin kapanış perdesi de yer alabilir.

Bildiğiniz üzere Assassin’s Creed Valhalla, serinin iki Yıl boyunca desteklenen birinci oyunu olmuştu. Eylül ayında gerçekleştirilen Ubisoft Forward sırasında da The Last Chapter duyurulmuştu. Fiyatsız olarak yayınlanacak olan bu içerik ile Eivor, Ravensthrope halkı ile geçen vaktinin sonuna geldiğini anlayacak ve yeni maceralar için ailesi ve arkadaşları ile vedalaşacak. Bu elbette Odin’in anılarına da bir veda niteliği taşıyacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir