Hogwarts Legacy için Uzun Bir Oynanış Gösterimi Yapıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

Warner Bros. Games ve Avalanche Software, çıkışını sabırsızlıkla beklediğimiz oyunlardan Hogwarts Legacy için yeni bir oynanış gösterimi yaptılar. Haberimizin içeriğinden göz atabileceğiniz görüntüde, pek Fazla yeni ayrıntı da gün yüzüne çıktı.

Önümüzdeki yıla ertelenene kadar bu yılın tezli oyunları ortasında yer Meydan Hogwarts Legacy için artık Şubat ayını bekliyoruz. 10 Şubat 2023 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkacak olan oyun, sonraki bir tarihte Switch için de çıkacak.

1800’lü yıllardaki Hogwarts kalesinde geçecek olan oyun, özgün bir hikaye sunacak. Büyücülük dünyasını yok etmekle tehdit eden eski bir sırrın anahtarını elinde tutan bir Talebe rolünde olacağız. Senaryo boyunca yandaşlar edinecek iken, karanlık büyücüler ile savaşacak ve büyücülük dünyasının yazgısına karar vereceğiz.

Hogwarts Legacy Gösterimi Neler Sunuyor?

Henüz ülkemizde ön-siparişe açılmamış olan Hogwarts Legacy için yeni bir oynanış gösterimi daha gerçekleştirildi. Kırk altı dakika uzunluğundaki gösterim sırasında, Ira yaratma, çatışma, kullanıcı arayüzü ve dahası kapsamında oyun hakkında daha Çok ayrıntı gözler önüne serildi.

Söylenene nazaran, anne Ira öteki öğrencilerin gerisinde olacakmış. Haliyle, onlara yetişebilmek için de Wizard’s Field Guide kataloğunda yer Meydan Çeşitli küçük vazifeleri tamamlamamız gerekecek. Bu noktada, sınıfların seçeneğe bağlı Yan vazifeler olacak ve büyülerimizi geliştirmemize kimi profesörler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacakmış.

Gösterimde ekranımıza gelen Ira yaratma ekranı, farklı saç modelleri, çiller ve daha Öbür seçenekler içerecek. Oyun sırasında berbere gidip, oyun içi görünümümüzü değiştirmemizin Muhtemel olacakmış.

Bildiğiniz üzere Quidditch, Gobstones ve Wizard’s Chess üzere elementlerin Hogwarts Legacy’de göremeyeceğiz. Gösterim sırasında mevzuya değinen geliştiriciler, her ne kadar her şeyi iç edememiş olsalar da, hikaye anlatımına bu elementlerin birçoğunu o denli yahut bu türlü iç etmeye çalıştıklarını lisana getirdiler. Görüntüde ayrıyeten saat kulesindeki düello kulübünde cansız model ile yapılan savaşı da görüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir