The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate PC İçin Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Bethesda Softworks tarafından yapılan İlan ile The Elder Scrolls Online için hazırlanan otuz yedinci güncelleme ve The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate, PC için yayınlandı. Konsollara ayın sonuna hakikat çıkacak olan indirilebilir içerik ile ilgili ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: The Elder Scrolls 6, PlayStation 5 için de istikbal Gibi


Scribes of Fate zindan DLC’sinin ve 37. güncellemenin PC/Mac’te çıkışıyla The Elder Scrolls Online’ın 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge bugün başlıyor! Scribes of Fate, konsollara 28 Mart’ta gelecek.

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate Neler İçeriyor?

Scribes of Fate DLC’sinde dört oyunculu iki yeni PvE zindanı, Bal Sunnar ve Scrivener’s Hall bulunuyor. Oyuncular, bu zindanlarda daha Aka bir macera olan Morrowind Üzerindeki Gölge’yi başlatacak iki eşsiz öyküyü keşfedecek. Bu macera, yılın ilerleyen vakitlerinde çıkacak olan Necrom başlangıcına ve Necrom kısmına giden yolda ilerlemenizi sağlayacak. İki zindan da olağan, veteran ve hard mode zorluklarında tamamlanabilir. Ayrıyeten eşsiz mükafatlar, başarımlar, altı yeni eşya seti, iki monster seti ile yesyeni bir görünüm, tabirler ve daha fazlasını içeren pek Fazla toplanabilir eşyayı beraberinde getiriyor.

Bal Sunnar ve Scrivener’s Hall zindanları hakkında daha Çok bilgiye ESO resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Zindan DLC’siyle birlikte 37. Güncelleme anne oyun yaması da geliyor. Bu yeni yama, var bütün ESO oyuncuları için fiyatsız ve birçok kusur düzeltmesi, eklenti ve geliştirme içeriyor. bütün bunlara yepisyeni erişilebilirlik özelliği olan Yardımcı Ekran Anlatımı da dahil. Ayrıyeten Housing (Ev) sistemi için birçok oynanış kalitesini arttıran güzelleştirmeyle Birlikte ilerleyen günlerde yapılacak olan oyun içi Faaliyet Jesters Festival’da kazanabileceğiniz bir kozmetik araç olan Hide Shoulders (Omuzlukları Gizleme) seçeneği de bulunuyor.

Güncellemelerle ilgili daha Çok bilgi edinmek için ESO resmi forumlarındaki yama notlarına göz atın.

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketine ESO Plus üyeliğiyle yahut Crown Store‘dan (DLC’lerin altında listelenir) 1.500 crown karşılığında satın alarak erişebilirsiniz. Ayrıyeten Scribes of Fate Collector’s Bundle 4.000 crown karşılığında alınabilir. Pakette DLC’ye erişim, Antecedent Scholar’s Guar bineği, Blightlord’s Skeever pet’i ve beş Crown Experience Scroll bulunur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir