Call of Duty: Mobile Desteği Kesilmeyecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından yapılan Call of Duty: Mobile açıklaması sonrasında tasaya kapılan oyuncuları, Activision yeni bir paylaşım ile sakinleştirdi. Call of Duty: Mobile dayanağı uzun vadede tam gaz devam edecek. Warzone Mobile sonrasında dahi bu tavır değişmeyecek üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

TiMi Studio Group tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Mobile, 2019 yılından bu yana fiyatsız oalrak oyuncular ile buluşuyor. Her Yıl yeni dönemlik içerikler ile aktüel kalmaya devam eden taşınabilir oyun, serinin birebir PC ve konsollara çıkan versiyonlar üzere hem muvaffakiyet hem de Activision için Aka bir gelir kapısı olmaya devam ediyor. Ne Mevcut ki yakın bir Vakit Evvel Microsoft, Call of Duty: Mobile ile ilgili dikkat çeken bir telaffuzda bulunmuştu. O denli ki basamaklı olarak durdurulmasının ve en nihayetinde de Call of Duty: Warzone Mobile ile bayrak değişimi yapmasının beklendiği lisana getirilmişti.

Call of Duty: Mobile Takviyesi Uzun Vadede Devam Edecek

Bu İzah elbette oyunun hayranları ortasında bir kaygının baş göstermesine yol açmıştı. Fakat sonradan duruma açıklık getirmek için toplumsal medya üzerinden İzah yapan Activision, yüreklere su serpti.

Call of Duty: Mobile Twitter hesabı üzerinden yapılan İzah şu biçimde;

“Call of Duty: Mobile’ı bütün Call of Duty markasının ve genel taşınabilir stratejimizin Değerli bir kesimi olarak görüyoruz. Dünyadaki en düzgün hayranlara sahibiz ve uzun vadede yeni içerik, aktiviteler ve güncellemelerin bulunduğu sağlam yol haritası ile desteklemeye devam etme niyetindeyiz.”

Elbette bu planların Microsoft satın alımı sonrasında değişip değişmeyeceğini Vakit gösterecek, lakin şirket içinde Call of Duty: Warzone Mobile sonrasında iç Call of Duty: Mobile oyuncularının yalnız bırakılmayacağı tarafındaki kararlılık devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir