Diablo 4’ün Game Pass’e Gelip Gelmeyeceği Açıklık Kazandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 14, 2023 Yorum Yok

Diablo 4’ün Game Pass’e gelip gelmeyeceği ile ilgili olarak başlara dönüp dolaşan soru işareti, şahsen projenin başında bulunan Rod Fergusson tarafından açıklığa kavuşturuldu. Şayet bu tarafta bir beklentiniz vardıysa, Düş kırıklığına uğrayacağınızı söyleyelim. Elbette geleceğin ne getireceği belirli olmaz. bilhassa Activision Blizzard satın alımı gündemdeki yerini korur iken, ancak şimdilik cüzdanınızı yakınınızda tutmaya devam edin.

Yıllardan sonra yeni bir Diablo ile buluşmak için günleri sayıyoruz. 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulmuş olan Diablo 4, Şayet beklenmedik bir aksilik olmaz ise 6 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulacak. Amade Activision Blizzard satın alımında Değerli etaplar kaydedilir iken, başımızdaki soru ise oyunun Game Pass servisine gelip gelmeyeceği.

Diablo 4’ün Game Pass’e Gelip Gelmeyeceği Belirli Oldu

Bu soruya, projenin başındaki İsim olan tecrübeli oyun imalcisi Rod Fergusson tarafından Twitter üzerinden net bir karşılık verildi. Fergusson tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, şimdilik bu türlü bir plan bulunmuyormuş.

“D4’ün Game Pass’e gelmesiyle ilgili kimi sorular aldık ve bilmenizi isterim ki bunun için planımız yok.”

Mevcut durumda, oyunu Nakit verip satın almaktan Öbür bir seçenek yok. Lakin bu açıklamanın elbette Activision Blizzard satın alımı dışarıda tutularak yapıldığını ve sonradan planlarda değişikliğin yaşanması ihtimali de akıldan çıkartmamak lazım. Yani Laf konusu satın alımın tamamlanması durumunda, Diablo 4 oyununun Game Pass servisine ne Vakit geleceğini de elbette Vakit gösterecek. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir