The Elder Scrolls Online: Firesong, 15 Kasım’da Konsollara Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 03, 2022 Yorum Yok

The Elder Scrolls için bu yılın nihayet indirilebilir içeriği olan The Elder Scrolls Online: Firesong, dün PC için otuz altıncı güncelleme ile yayınlanmıştı. Artık ise sırada, konsol versiyonları Mevcut ve yapılan açıklamaya bakılırsa, Çok bir Vakit beklemeyeceğiz. Açıklamanın ayrıntıları haberimizde.

The Elder Scrolls Online: Firesong, Konsollara da Geliyor

Bugün The Elder Scrolls Online’ın Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi öyküsü, daha Evvel keşfedilmemiş bir bölge, yeni karakterler, eşsiz koleksiyon eşyaları ve başarımlar iç 15 saatlik yeni kıssa içeriği ile Firesong’un PC/Mac için çıkışıyla destansı bir sona kavuşuyor. 2022’nin bu nihayet DLC’si Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına 15 Kasım’da geliyor.

Bu yeni öykü DLC’sinde oyuncular, Systres takımadasının en kuzeyinde yer Meydan yırtıcı Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Galen’ı İç tehditlerden korumak için savaşacak. The Elder Scrolls Online: Firesong’da oyuncular Son Ascendant Lordu ile yüzleşerek Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi maceralarını destansı bir sona kavuşturacak. Firesong DLC’si bütün ESO Plus üyeleri için fiyatsız, Üye olmayan oyuncularsa oyun içindeki Crown Store’dan satın alabilir.

Yeni bölge hakkında ayrıntılar, bonus misyonlar ve eşsiz mükafatların yanında yeni Tales of Tribute Patron’ı Druid King’in tanıtımı da iç Firesong hakkında birçok bilgi The Elder Scrolls Online resmi web sitesinde.

Firesong DLC’siyle Birlikte yayınlanan 36. Güncelleme anne oyun yaması, bütün ESO oyuncuları için fiyatsız bir güncellemedir ve birtakım istikrar değişiklikleri, kusur düzeltmeleri ve yeni özellikler içerir. Bu yeni özelliklere düşmanlara Özel maksat işaretleri koyma (oyuncuların müttefikleriyle daha güzel koordine olmasını sağlar), metin okuma erişilebilirlik ayarı, kentlerde ve kasabalarda Sınıf pet’lerini gizleme ayarı ve oyuncu meskenleri sistemine yapılan kimi iyileştirmeler dahildir.

36. Güncelleme yama notlarının tamamı için resmi forumlarımıza göz atmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir