Sherlock Holmes: The Awakened Oynanış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 03, 2022 Yorum Yok

Hem geliştirici hem de yayıncı pozisyonunda bulunan Frogwares, yeni Sherlock Holmes: The Awakened fragmanı ile karşımıza çıktı. Önümüzdeki sene çıkması beklenen oyunun oynanış mekaniklerine nazar attığımız fragmanın ayrıntıları haberimizde.

Bir mühlet öncesine kadar HD Remastered, Definitive Edition, Redux yahut geliştirici ile yayıncının oyuna uyumlu olarak seçtikleri isimler altında yenilenmiş versiyonlar karşımıza çıkarken, artık eski oyunların yine üretimleri ile müsabakaya başladık. 2008 yılında çıkmış olan Sherlock Holmes: The Awakened da bu akımın bir yenisi olacak.

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve 2023 yılının Şubat ayı içerisinde satışa sunulması beklenen oyun için, Frogwares tarafından birinci oynanış fragmanı yayınlandı.

Bir buçuk dakikaya yakın olan fragmanda, geliştirilmiş Ira modellemerini, Etraf dizaynlarını, senaryo boyunca ziyaret edeceğimiz yerleri ve Control oyunundakilere misal Tuhaf yer değişimli olaylarını görebiliyoruz. Ayrıyeten kilit açma, ipuçlarını kıymetlendirme ve olayları yine kurgulama mekanikleri de ekranımıza geliyor. Bizleri bir epey tansiyonlu ve şiddetli bir maceranın beklediğine Kuşku yok.

Sherlock Holmes: The Awakened Konusu

Hikaye olarak bizi 1884 yılına götüren ve serinin birinci Sefer Cthulhu Mitosu ile birleştiği yine üretimde, Sherlock Holmes ve yardımcısı Dr. John H. Watson Avrupa bölgesi ve Birleşik Devletler genelinde yaşanan bir sıra garip kayboluşları araştırılmaya başlayacaklar. Ne Mevcut ki bu araştırmaları, ikilinin yollarının Antik Tanrı’ya tapan karanlık bir tarikat ile kesişmesine neden olacak. Vakte karşı verilecek olan yarışta, bir yandan tarikatı durdurmaya çalışacak iken bir yandan da gerçeklik ile doğaüstüyü birbirinden ayırmaya çalışacağız.

Sherlock Holmes: The Awakened Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 or AMD Ryzen 5 3600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070, 8 GB or AMD Radeon RX 5600 XT

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir