God of War Ragnarök Grafik Modları Resmiyet Kazandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 03, 2022 Yorum Yok

God of War Ragnarök grafik modları, SIE Santa Monica Studio tarafından resmi olarak açıklandı. var jenerasyon konsol için beş, PlayStation 4 Pro için ise iki farklı grafik modu olacak. Ayrıntılar haberimizde.

2020 yılından bu yana süren bekleyişin akabinde, Atreus ve Kratos ile çıkacağımız God of War Ragnarök maceramıza az bir Vakit kaldı. 9 Kasım 2022 Çarşamba günü, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında eşsiz bir maceraya daha atılacağız.

Zaman içerisinde yapılan kâfi ölçüdeki tanıtımlar ile devam oyunu hakkında hayli Fikir sahibi olmuştuk. Elbette SIE Santa Monica Studio, 2018 yılında çıkan God of War ile olduğu üzere, tecrübenin oldukça Aka bir kısmını oyunu oynarken deneyimlememizi istediği için Çok da ileriye gitmiyor. Lakin merak edilen birtakım soruların karşılıklarını da vermiyor değil.

God of War Ragnarök Grafik Modları Detayları

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde yayınlanan birinci nazar yazıları ile PlayStation 5 grafik modları ortaya çıkmıştı. Bugün toplumsal medya hesapları üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan geliştirici stüdyo, var nesil konsol için beş ve PlayStation 4 Pro için de iki olmak üzere ayrıntılı grafik modları açıklamasında bulundu.

PlayStation 5 platformunda Performans moduna aldığınız Vakit 1440 – 2160p çözünürlükte 60 FPS akıcılığında bir tecrübe sizi bekleyecek. Performans modunda Yüksek Kare Suratı seçeneğini isterseniz, HDMI 2.1 kontağı ile 60 FPS üstü bir akıcılık Muhtemel olacak. Oyunun ayrıyeten VRR (Değişken Tazeleme Oranı) özelliğini desteklediğini de belirtelim.

Kalite modunu tercih etmeniz durumunda ise, gerçek 4K çözünürlüğü olan 2160p ile 30 FPS akıcılığında oynayabileceksiniz. HDMI 2.1 ilişkisi ile Yüksek Kare Suratı seçeneğinde ise 1800 – 2160p çözünürlükte 40 FPS akıcılık olacak. VRR özelliğini açtığınız vakitte ise 40 FPS üstünü görebileceksiniz.

PlayStation 4 Pro konsolu ise iki farklı grafik modu ile gelecek. Performans modunu tercih ederseniz, 1080 – 1656p çözünürlükte 30 FPS üstü akıcılıkta bir tecrübe sizi bekleyecek. kalite modunda, 1440p – 1656p ortası çözünürlük ile sabit 30 FPS akıcılık ile oynayabileceksiniz. Standart PlayStation 4 versiyonu için 1080p çözünürlükte 30 FPS akıcılık Laf konusu olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir