The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Videosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 18, 2023 Yorum Yok

PlayStation VR2 için Mart ayında satışa sunulacak The Dark Pictures: Switchback VR oynanış görüntüsüyle karşımızda. On dakikalık oynanış boyunca, bizi nasıl bir tecrübenin beklediğini görebiliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

2016 yılı içerisinde PlayStation VR için çıkmış olan Until Dawn: Rush of Blood oyununu hatırlayanlarınız vardır. Farklı lunapark trenlerine bindiğimiz ve kaygı temalı cümbüş parkı boyunca dolaştığımız oynanışta, Until Dawn oyunundaki birebir yerler ve karakterler karşımıza çıkıyordu. Bize düşen ise cansız nesneleri ve devinim eden düşmanları vurmak oluyordu. Bu Yıl içerisinde de manevî devam oyunu niteliğindeki The Dark Pictures: Switchback VR, PlayStation VR2 için satışa sunulacak.

İlk etapta yeni nesil sanal gerçeklik aygıtı için çıkış oyunu olarak duyurulmuş olsa da, ertelenerek 16 Mart 2023 tarihine alınmıştı. Ertelenme münasebeti olarak ise, Mümkün olan en ürkütücü tecrübenin sunulmasının hedefleniyor olması gösterilmişti. Bunun için de fazladan cilalamaya muhtaçlık duyuluyormuş.

The Dark Pictures: Switchback VR, hikaye olarak bizi on yedinci Yüzyıl New England bölgesine (ABD) götürecek. Birinci dönemdeki dört oyundan Çeşitli yerlerin da karşımıza çıkacağı ilerleyişimiz boyunca, çarpık olaylar, zulme uğramış cadıların enkarnasyonları, vampirler ve sadist seri katiller ile karşılaşacağız. Oynanış ise Until Dawn: Rush of Blood ile benzerlik gösterecek.

The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Videosu

Yakın bir Vakit Evvel PlayStation Youtube kanalı üzerinden yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. On dakikalık görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz. PlayStation VR2 aygıtı ile sunulan teknik imkanlardan oldukça istifade edilecek olan oyunda, göz takibi, dokunsal Geri bildirim ve uyumsal tetikleyici için de tam dayanak sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir