Bir Yardım Kampanyası da Humble Bundle Başlatıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 18, 2023 Yorum Yok

Birçok oyun şirketinin akabinde, Humble Bundle da depremzedelerimiz için yardım kampanyası için harekete geçti. Şimdilik bütün ayrıntılar belirli değil, lakin yakın bir vakitte yapılacak yeni İzah ile kampanyanın ayrıntıları tam manasıyla belirli olacak.

Her yeni Yıl bir evvelkinden şiddetli geçiyor, lakin Derhal derhal iki hafta Evvel yaşadığımız sarsıntılar ise artçılarıyla Birlikte her açıdan yıktı geçti. Birincisi 7.7 ve ikincisi de 7.6 şiddetinde olan bu sarsıntılar için yaraların sarılması ismine birinci günden başlayan çalışmalar süratle devam ediyor. Bu süreçte, öncelikle ülkemizde AHBAP, AFAD ve istekli vatandaşlar zelzele bölgelerine koşmuşlardı. çok geçmeden, Üzücü gün dostlarımız kendilerini daha da bir belirli etmeye başlamışlardı. Pek Fazla ülke arama kurtarma grubunu bir Lahza bile düşünmeden gönderdiler.

Oyun bölümü de elbette bu felakete kayıtsız kalmadı. CD Media, PUBG ve PUBG Mobile, Crytek ve Bungie olmak üzere Çeşitli oyun şirketleri de hem maddi hem de manevi dayanaklarını esirgemediler. Artık de bunların ortasına Humble Bundle katılacak.

Depremzedelerimize Bir Yardım Eli de Humble Bundle Şirketinden

Şirket tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamayla, hem ülkemiz hem de Suriye halkı için dayanak çalışmalarına başlandığı duyuruldu. Çalışmaların Amel ortakları ile yürütüldüğünden bahsedilmesine bakacak olursak, istikbal dayanak bir epey Aka olacakmış üzere görünüyor. Söylenenler ise şöyle;

“Bu ayın Türkiye ve Suriye’deki sarsıntıları yıkıcı insani krize yol açtı.

Trajik sonuçlar ortaya çıkmaya devam ederken, felaketin akabinde yardım eli uzatmak ismine nasıl Sıkıntı birliği yapacağımız konusunda bölümdeki arkadaşlarımız ve hayır kurumu ortaklarımız ile görüşmeler yapmıştık.

Direct Relief’in sarsıntıya müdahalesini kısmi olarak desteklemeye devam eden apansız Çok paketimiz var iken, tesirlerin daha uzun bir mühlet hissedileceği ve toparlanmaya giden yolun Türkiye ve Suriye halkı için epeyce zorlayıcı olacağı Aleni bir formda ortada.

Bu fikirle, bütünüyle hayırseverlik paketi formunda daha geniş bir işbirlikçi Uğraş üzerinde çalışıyoruz ve yakında daha Çok bilgi paylaşmayı ümit ediyoruz.

Kritik muhtaçlığın olduğu bu vakitte, Türkiye ve Suriye halkını desteklemek için yardım eli uzatan herkese teşekkür ediyoruz.

Humble”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir