Battlefield 2042 4. Sezon Güncellemesi Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 18, 2023 Yorum Yok

Battlefield 2042 resmi olarak duyurulduğunda, Seasons sisteminin olacağı söylenmişti. Her birinin üç ay süreceği söylenen dönemlerin, Battle Pass ile geleceği ve hem fiyatlı hem de fiyatsız yeni içeriklerin ve Specialist ünitelerinin oyunculara sunulacağı söylenmişti. Zero Hour ismi altındaki birinci dönem ise 2022 yılının Haziran ayında başlamıştı. Battlefield 2042 4. sezon güncellemesi bu ayın sonunda yayınlanacak. Electronic Arts ve DICE, yaptıkları İzah ile yeni dönemdeki içerikleri detaylandırdılar.

Resmi açıklamaya nazaran, Flashpoint ismiyle yeni bir harita, yeni Specialist ünitesi Camila, yeni silahlar, piyade aracı, patlayıcı fırlatan yeni bir aygıt ve Fazla daha fazlası Eleventh Hour ismindeki yeni dönem ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıntılar ise şöyle;

Battlefield 2042 4. Dönem İçerikleri

Battlefield 2042’de yesyeni bir Devre başlıyor. 28 Şubat 2023’te yayına girecek olan Battlefield 2042 4. Dönem: Eleventh Hour güncellemesi ile Electronic Arts oyuna birçok yeni özellik ekliyor. Yesyeni bir harita, yeni bir Specialist, yeni silahlar, yeni bir araç, Battle Pass içeriğinin bir modülü olan 100 yeni evre ve fazlası, Eleventh Hour güncellemesi ile Battlefield 2042 oyuncularıyla buluşacak. Bu güncelleme ile Bir arada istikbal olan anne eklentiler, Battlefield 2042’nin Battle Pass’inde parasız bir basamak olarak yer alacak, ekstra kozmetik eklentiler ise Battle Pass’in Premium versiyonunun bir kesimi olarak sunulacak.

Oyunun 4. döneminde oyuncular, Güney Afrika’da yer Meydan Flashpoint ismindeki yeni haritada Baş başa uğraş edecek. Bu bölgenin kayalık toprağı, araçların dışarıda dolaşabilmesine ve dışarıda siper alabilmesine müsaade verirken bir yer altı tünelinin de bulunduğu geniş İç yerler, oyuncuları yaya olarak yahut araç ile yakın uzaklıklı çatışmalara sürükleyecek.

Battlefield 2042’nin en yeni Specialist’i, harekete hassas radarlara yakalanmamasını sağlayan taktik teçhizatını kullanarak toprakta serbestçe devinim edebilen, pusu uzmanı Camila “Blasco”. Sahip olduğu X6-Infiltration Device, Hasım aygıtlarının gayeye kilitlenmesini tedbire, faal tespit teknolojisine müdahale etme ve meyyit bölgeler oluşturarak Aygıt yok edilene yahut devir dışı bırakılana kadar düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme üzere özelliklere sahip olacak.

4. dönem yenilikleri ve eklentileri ortasında; yeni silahlar, yeni bir araç ve yeni bir Ufak aygıt (gadget) bulunacak. Yeni kısa menzilli, pompalı Üstün 500 Shotgun Sidearm “patlayıcı” bir özelliğe sahip olacak ve yakın aralıklı çatışmalarda size Yardımcı olacak.

RM68, dahili susturucuya sahip bir hamle tüfeği olarak oyunda yer alacak ve gelişmiş stabilite ve Geri tepme denetimine sahip olacak. Bir hafif makineli tüfek olan AC9 SMG, süratli atışlar yaparken denetimi en üst seviyede tutabilmeniz için ergonomik bir yapıda sunulacak. Yeni RPT-31 LMG, düşük atış suratı, süratli atış suratı, Aka mermi ve eşsiz bir ¨döner dürbün¨ eklentisiyle gelecek.

Tüm bu yeni silahların dışında, oyuncular, SPH Explosive Launcher aygıtının yapışkan patlayıcılarını objelere ve araçlara yapıştırabilecek ve her türlü duruma uygun, tehlikeli bir Cenk silahı olarak kullanabilecekler.

Oyuncular yeni güncelleme ile Bir arada “CAV-Brawler” ismindeki araç ile dar alanlardan geçebilecek ve öbür oyuncuları koruyabilecekler. Bu araç, birebir vakitte, ölen oyuncuların oyuna dönüş noktası olarak da kullanılabilecek. bütün koltukları dolu olsa bile… Hareket kabiliyetine sahip olan bu IFV tipi araç, etkin tehdit tespit sistemi içerecek ve her istikamete el bombaları atan, yakın etraftaki Hasım askerlerini bertaraf etme kapasitesine sahip bir savunma sistemine de sahip olacak.

Oyunun Sınıf sisteminde yapılacak olan yenilikle Birlikte oyuncular, Specialist sınıfının üyelerini; Assault, Engineer, Recon ve Support sınıflarının altında bulabilecek. Sınıf sistemi ayrıyeten Specialist’lerin erişebileceği donanım ve ekipmanları tekrar tanımlayarak oyuncular için yapılandırılmış ve anlaşılır bir düzey getirecek. Buna ek olarak oyuncular, dönemin ilerleyen vakitlerinde “Discarded” isimli haritanın yenilenmiş hali ile şu özelliklere kavuşacaklar: Düzgünleştirilmiş bir görüş açısı, piyade savaşını geliştiren birçok siper, daha âlâ Denetim noktaları ve yeni alanlar. (Bir sonraki “Geliştirme Güncellemesi”nde paylaşılacak.)

Battlefield 2042 4. Dönem: Eleventh Hour hakkında daha Çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Battlefield 2042 sürümleri, eski jenerasyon satın alımlar için İkili Fırsat, EA Play ve EA Play Pro abonelik teklifleri ve oyunla ilgili öbür bütün detaylar hakkında daha Çok bilgi için Battlefield 2042’nin web sitesini ziyaret edebilir ve oyunu YouTube, Twitter yahut Instagram‘da takip edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir