Tesla Botları Atomic Heart Oyununa Gelebilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki devirde, Tesla ile gerçekleştirilecek mümkün bir işbirliği sonucunda, Tesla botları Atomic Heart oyununa gelebilir. Şimdilik resmi bir durum Laf konusu olmasa da, Elon Musk biraz meyilliymiş üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

21 Şubat 2023 tarihinde PC ve konsollar için satışa sunulan Atomic Heart, berbat olmayan puanlar almıştı. Görselliği ve öykünün geçtiği ortam ile bir oldukça övgüler Meydan oyun, geliştiricisi Ukrayna menşeli olmasına Karşın Rus ilişkileri içermesi ile tartışmalara mevzu olmuştu.

Tesla Botları Atomic Heart Oyununa istikbal Mi?

İlk günden de Xbox Game Pass servisine eklenmiş olan oyunun direktörü ve tıpkı vakitte stüdyonun kurucusu ve Üst Yöneticisi Robert Bagratuni, görünen o ki Tesla botlarını Atomic Heart dünyasına iç etmeyi istiyor. Bir müddet Evvel Elon Musk tarafından oyun ile ilgili Twitter bir paylaşımının akabinde, Bagratuni de bir işbirliğine gidip gidemeyeceklerini sordu.

Bu soruya Musk tarafından bir yanıt gecikmedi ve Tesla botlarının arızalanmamasını umduğunu söyledi. Ayrıyeten merkezi Denetim riskini azaltabilmek için fizikî bir anahtar ile Optimus’un kolaylıkla kapatılabilmesi için çalıştıklarını da kelamlarına ekledi.

Peki nedir bu Optimus? Geçtiğimiz Yıl gerçekleştirilen Tesla al Günü kapsamında gösterilen ve yarı işlevsel robot oluyor kendileri. Şirketin üstünde faal olarak çalıştığı bu robot, görünüşe nazaran Atomic Heart oyununa gelecek. Ne Mevcut ki, Bagratuni ile Musk ortasında gerçekleşen irtibatın haricinde şimdi rastgele bir resmi gelişme yaşanmış değil.

Son olarak, Atomic Heart için halihazırda dört indirilebilir içerik planlanıyor. Bahsi geçen işbirliğinin nihayete ermesi durumunda, indirilebilir içerik sayısı beşe mi çıkacak yoksa halihazırdakilerden birine mi dönüşecek merak ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir