Şubat Ayının PS Plus Essential Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 29, 2023 Yorum Yok

Söz konusu PS Plus oyunları olunca güvendiğimiz bir İsim olan billbil-kun, bir Kez daha sahneye çıktı ve Şubat ayının PS Plus Essential oyunları için hazırlanmış olan listeyi sızdırdı. Muhtemelen 1 Şubat 2023 Çarşamba günü resmi olarak yapılacak olan İlan öncesinde, bakalım PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarına hangi oyunlar sunulacak? Ayrıntılar haberimizde.

Kullanıcı tarafından yayınlanan listeye bakılırsa, OlliOlli World, Mafia Definitive Edition ve Evil Dead The Game, faal abonelerin ek bir fiyat ödemeden edinebilecekleri oyunlar olacak. Bunlara ek olarak, Destiny 2 içeriği Beyond Light da önümüzdeki ayın listesindeki yerini almış. billbil-kun, paylaşımında farklı bölgelerde Mafia Definitive Edition yerine Öbür oyunların verilebileceğini de belirtiyor.

Şubat Ayının PS Plus Essential Oyunları

  • OlliOlli World (PS5 ve PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead The Game (PS5 ve PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light (PS5 ve PS4)

  • OlliOlli World (PS5 ve PS4)

Roll7 tarafından geliştirilmiş ve Private Division tarafından da yayınlanmış olan oyun, 8 Şubat 2022 tarihinde satışa sunulmuştu. Kaykay kullanımının olduğu aksiyon ve platform oyununda, Gnarvana için yapacağınız araştırma vazifenizde Radland kentinin canlı ve renkli dünyasında dolaşacak, değişik karakterler ile tanışacak ve mistik kaykay rablerini keşfedeceksiniz.

  • Mafia Definitive Edition (PS4)

1930 yılında geçen oyunda, taksi sürücüsü Tommy Angelo rolündeyiz. Mafya ile yaşanan beklenmedik bir Hadise sonucunda kendisini hem ailenin hem de organize cürüm dünyasının içinde bulmuş olan Angelo, Vakit geçtikçe yükselen rütbesi ve kazandığı Nakit ölçüsü ile bu durumdan haz almaya başlıyor. Ne Mevcut ki Salieri ailesinin hürmetini kazanacak olsa da seçtiği yeni yeni hayatında kendisiyle hiç olmadığı kadar çelişmeye de başlıyor.

  • Evil Dead The Game (PS5 ve PS4)

Ash Williams yahut ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak, üst seviye bir eşli mod ve Fazla oyunculu bir PVP aksiyon tecrübesi dolu bu oyunda Amel birliği yapıyoruz. Üç Özgün Evil Dead sinemasının yanı Dizi STARZ özgünü Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden ilham Meydan bir oyunda dört hayatta kalandan oluşan bir takımın modülü olarak keşif yapıyor, muhtaçlığımız olan eşyaları topluyor ve dünyalar ortasındaki geçidi kapatmak için Gerekli modülleri bulmaya çalışıyoruz.

  • Destiny 2 Beyond Light (PS5 ve PS4)

Europa uydusunun donmuş sonunun üzerinde, Piramit Gemi’den yeni bir Güç doğuyor ve altında karanlık bir imparatorluk kuruluyor. Biz ise öteki muhafızlara katılıyor ve bu karanlık imparatorluğu ortadan kaldırmak için güçlü bir uğraşa girişiyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir