Dead Space 2 Remake Geliştirilecek Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 29, 2023 Yorum Yok

Electronic Arts ve EA Motive, Dead Space 2 Remake için de düğmeye basmış olabilirler. Şimdilik resmi bir İzah olmasa da, birinci oyunun tekrar üretimi birtakım işaretler taşıyor üzere. Ayrıntılar haberimizde.

EA Play Live 2021 sunumu sırasında duyurulmuş olan Dead Space Remake, geçtiğimiz Cuma günü PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. var nesil Frostbite motoru ile üst seviye görsellik ve Dead Space 2 ve Dead Space 3 oyunlarından alınma hikaye içerikleri ve oynanış mekaniklerine ek olarak, USG Ishimura gemisini yükleme ekransız gezebilme imkanı, düşmanlarımızın bedenlerini bütünüyle parçalamadan makul kısımlarını yahut makul uzuvlarını kopartabilmenin Mümkün olacağı Peeling ve oynanışınıza nazaran meydana gelen Hariç etkenlerin olduğu Intensity Director sistemi ile Özgün oyunun her istikametten geliştirildiği bir tecrübe sunmuştu.

Dead Space 2 Remake Geliyor Mu?

Şimdilik resmi bir İzah yapılmamış olsa da, ancak görünüşe nazaran Electronic Arts ve EA Motive stüdyosunun bu istikamette çalışmaları var. Bildiğiniz üzere yine üretim Dead Space, bir sefer bitirdikten sonra açılan New Game+ seçeneği ile geliyor. GameSpot sitesi tarafından ayrım edilen bir ayrıntıya nazaran, New Game+ ile ikinci Kez oynamanız durumunda birinci seferde olmayan yeni günlük metinleri (text logs) oyuna ekleniyormuş. Bu metinlerde, ki karakterin e-posta gibisi yolla bir sonraki Yıl gerçekleşmesi beklenen işten çıkartma sebebiyle yeni istihdam fırsatları hakkında yazıştıkları görülüyor. Konuşmaların sonraki safhalarında, mümkün bir halde Sprawl ediliyor.

Sprawl, Dead Space 2 oyununda karşımıza çıkmıştı. Saturn gezegeninin etrafında dönen devasa Uzay istasyonu, karakterimizin Öbür bir Necromorph salgını ile karşı karşıya kaldığı ve hayatta kalabilmek çabasına tam gaz devam ettiği bir Öbür yerdi.

Şu Lahza için ne Electronic Arts ne de EA Motive Dead Space 2 Remake için resmi bir imada iç bulunulmuş değil. Bu sebeple, gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Lakin New Game+ ile eklenen günlük metinlerini de akıldan çıkartmamak lazım.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir