I’m Looking For 3024 People Bu Hafta Çıkıyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 30, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Kasım ayının sonlarına hakikat duyurulan ve Türk oyun stüdyosu Bakodun Game Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan I’m Looking For 3024 People, bu hafta içerisinde satışa sunulacak. Net çıkış tarihi, fiyat bilgisi, nasıl fiyatsız olarak erişebileceğiniz ve ortadan geçen Vakit zarfında yapılan değişiklikler ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Yeni I’m Looking For 3024 People Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Bakodun Game Studios tarafından yapılan yeni açıklamalar ile bir alternatif gerçekçilik oyunu olup, işitsel bildirimler ile devinim edeceğiniz I’m Looking For 3024 People, 3 Şubat 2023 tarihinde Steam üzerinden satışa sunulacak. Ülkemizdeki fiyatı 20 TL olarak belirlenmiş olan oyuna, sınırlı müddetliğine fiyatsız erişim hakkınız olacak. Geliştirici tarafından belirtilene nazaran, Cuma gününe kadar, başlık kısmına TLEVYE yazarak [email protected] adresine bir e-posta gönder kâfi olacak. Kodunuz, yirmi dört saat içerisinde size ulaştırılacak ve çıkış gününde oyununuza erişim sağlayabileceksiniz.

Duyurulduğu günden bu yana geçen Vakit zarfında, oyun üzerinde Kıymetli değişikliklere imza atıldı. Birinci duyuruda bahsi geçen NFT içeriğinin, I’m Looking For 3024 People’dan çıkartılmış ve NFT ile yalnızca 3024 şahsa sunulacak olan ayrıcalıklar da oyuna sahip olan herkesin erişebileceği hale getirilmiş olduğu söyleniyor. Bununla birlikte, Yeniden oyuna sahip olan herkesin ‘slot işleme’ ismi altındaki anne vazifeye iştirakte bulunabilmesi Mümkün olacak. Ne Mevcut ki bunu direkt oyun içinden değil de, stüdyo tarafından yazılmış Discord botu ile Discord sunucusu üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Son olarak, oyunun nasıl geliştirildiğine ve bu haberimizde size aktardığımız yenilikler sağlanırken ne Cin etaplardan geçildiğine dair hazırlanmış olan geliştirici günlüğü görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

I’m Looking For 3024 People Konusu

1974 yılında geçen öyküye nazaran Frank, bilgisayar mühendisliği kısmından mezun olduktan sonra, bir teknoloji AR-GE şirketinde işe başlıyor. İki Yıl sonra, karakterimiz şirketin bütün hayatını değiştirebileceğini ayrım ediyor. Burada geliştirilen teknoloji ile Öbür insanların keyfi için öldürülmektedir. Bunun farkına varan Frank, işten ayrılmak ile kalmaz ve şirketi ifşa etmek için de harekete geçer.

Yakalandığı ölümcül pankreas kanseri hastalığa Karşın uğraşını sürdürmüş olan Frank tarafından internete yüklenen dokümanlar, 2002 yılı içerisinde anonym52 takma isimli bir bilgisayar korsanı tarafından bulunur. 2022 yılında ise Frank tarafından toplanabilmiş olan Tüm dokümanlar, anonym52 tarafından Özel bir sitede depolanmaktadır. Ne Mevcut ki bahsi geçen bilgisayar korsanının yarım kalan bu işi tamamlayabilmesi için, 3024 şahsa daha gereksinimi olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir