PlayStation 5 Reklamı Uncharted 5’i Göstermiş Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 30, 2023 Yorum Yok

Yaklaşık yedi yıldır yeni bir Uncharted oyunu görmüyoruz. Geçtiğimiz hafta yapılan İzah ile yeni bir Naughty Dog yapıtına de rastlamayacağımızı öğrenmiş olduk, fakat görünüşe nazaran macera şimdi bitmedi. Bugün yayınlanmış olan PlayStation 5 reklamı Uncharted 5 oyununun geliştirilme etabında olduğunun birinci işaretini vermiş olabilir. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz hafta BuzzFeed tarafından yapılan bir röportaj sırasında konuşan Naughty Dog eş lideri Neil Druckmann, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ile PlayStation konsollarının Değerli markasına nihayet noktayı koyduklarını lisana getirilmişti. Serinin geliştiricisi Naughty Dog olsa da, hakları Sony Interactive Entertainment bünyesinde olduğu için istediği bir geliştiriciye yaptırabilmesi de pek Olağan ki mümkün. Bunun bir örneğini SIE Bend Studio tarafından geliştirilmiş olan Uncharted: Golden Abyss oyununda görmüştük.

PlayStation 5 Reklamı Uncharted 5’e Mi İşaret Ediyor?

Bugün PlayStation 5 konsolunun tedarikinin arttırılmış olmasının erdemine yeni bir fragman yayınlandı. Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda, Final Fantasy 16 ve Spider-Man 2 dahil, halihazırda piyasada bulunan Returnal, God of War Ragnarök, Horizon Forbidden West oyunları görünüyor. Ne Mevcut ki bunların ortasında, daha evvelden hiç görmediğimiz bir oyuna dair kesit de bulunuyor. 43. ve 47. saniyelerde karşımıza çıkan bu iki sahnede, elinde meşale ile mağara üzere bir yerde yürüyen ve eski bir yapıtın üzerindeki tozu üfleyen bir kızı görüyoruz.

US PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamada, görüntü ile ilgili olarak PlayStation 5 cihanında geçen sıradışı tecrübelerin sunumu olduğu ve refens gösterilen oyunların hepsini kestirim etmeleri beklenmiş. Ne Mevcut ki bahsini ettiğimiz oyunu daha evvelden hiçbir yerde görmemiştik. Şimdilik teyit edilmemiş olsa da, gizemli oyunun Uncharted 5 ve gördüğümüz karakterin de Nathan Drake’in kızı Cassie olduğu düşünülüyor.

Elbette resmi bir İzah olmadığı için bu, yalnızca bir iddiadan ibaret. fakat sizce de sahnelerde bir Uncharted havası yok mu? Yorum kısmında niyetlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir