Yeni Dead Island 2 Oynanış Videosu Paylaşıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 31, 2023 Yorum Yok

Dead Island 2 epey karanlık bir periyottan geçerek geliyor. 2014 yılında duyurulmuş olan devam oyunu, ortadan geçen Vakit zarfında iki kere geliştirici değiştirmişti. Halihazırda da Dambuster Studios tarafından geliştirilmesine devam ediliyor ve yine ertelenmez ise 28 Nisan 2023 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Yayınlanan yeni Dead Island 2 oynanış videosu ile oyundaki şiddet sistemine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Ayrıyeten bu kere Yetenek ağacı yerine yetenek kartı sisteminin kullanılacağı da duyuruldu.

Yeni Dead Island 2 Oynanış Görüntüsü, FLESH Sistemini Detaylandırıyor

Bildiğiniz üzere Dambuster Studios Uzaklık orta Dead Island 2 ile ilgili yeni ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Game Informer sitesi tarafından gerçekleştirilen röportaj ve yeni yayınlanan görüntü ile devam oyunu hakkında bildiğimiz ayrıntılara yenileri eklendi.

Derginin Youtube kanalı üzerinden yayınlanan ve Kasım 2022 versiyonundan alınan oynanış kesitleri ile oluşturulan yeni görüntüde, açılımı İnsanlılar için Külliyen Konumsal dahil Organları Çıkartma Sistemi olarak çevrilebilecek FLESH gösteriliyor. Prosedürel şiddetin olduğu bu sisteme bağlı olarak, kullandığınız silah ayrım etmeksizin, düşmanınıza vereceğiniz hasarın bölgeye bağlı olarak gerçekçi bir formda meydana gelecek.

Çatıştığınız Hasım tipine bağlı olarak değişimin de yaşanacağını belirten Kıdemli Sunum Programcısı Aaron Ridge ve Teknik Sanat Direktörü Dan Evans-Lawes, bunu bir de örnekle açıklamış. örneğin Alelade bir zombi modüllerine ayrılabilecek iken, daha Aka cüsseli Crusher Laf konusu olduğunda ise daha Çok İç organın etrafa saçılabileceği söyleniyor. Bizleri evvelki oyuna oranla daha Çok şiddet bekliyor olsa da, aşina olduğumuz çatışma mekaniği korunacakmış.

Dead Island 2’de Yetenek Ağacı Yerine Yetenek Kartı Sistemi Olacak

Baş hikaye Dizayncısı Ayesha Khan ile Yaratıcı Direktör James Worrall ile yapılan bir Öbür röportajda ise, Yetenek ağacı yerine Yetenek destesi ile bir kart sisteminin kullanılacağı söylenmiş. Bu, her çeşitten farklı bir yeteneğin temsil edildiği haneler topluluğu olacakmış ve anlık olarak istediğimiz kartı çıkartabilecek ve yerine Öbür bir Yetenek kartı takabilecekmişiz. Haliyle, duruma Müsait bir avantaj yakalayabilmek de anında Muhtemel olacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir