Storm Warfare Kapalı Betası Haftaya Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 05, 2023 Yorum Yok

Bizi İkinci Dünya Savaşı devrine götürecek strateji kart oyunu Storm Warfare kapalı betası için Geri sayım devam ediyor. Önümüzdeki hafta başlayacak olan beta için kaydınızı yaptırmayı unutmayın. Ayrıntılar haberimizde.

İkinci Dünya Savaşı’ndaki gerçek öyküler, efsanevi karakterler ve sembolleşmiş muharebelerden ilham Meydan Storm Warfare, kart koleksiyonu oyunlarına (Collectible Card Game) yesyeni bir nazar getirmek üzere.

Türk oyun sanayisinin en yeni ve tezli aktörlerinden Janus Interactive tarafından geliştirilen Storm Warfare, büsbütün Türk geliştiricilerden oluşan bir takımın imzasını taşıyor. Kapalı Beta testi 12 Mayıs Cuma günü başlayacak ve iki hafta sürecek. Oyunun Tüm görsel elementlerini Ethem Haysiyet Bilgiç, Burak Şentürk, Ayhan Öztürk, Alper Geçgel ve Selçuk Ören üzere Ünlü Türk illüstratörler tasarlıyor.

Storm Warfare Kapalı Betası İçin Kayıt Yaptırmayı Unutmayın

Yol haritasındaki birinci basamak olan Kapalı Beta, oyunculardan gelen Geri bildirimlerle oyunun daha da güzelleştirilmesine İmkan sağlayacak. Kapalı Beta sürecinde sırf muhakkak modlar oynanabilecek. alaka duyan bütün oyun severler resmi internet sayfası üzerinden Kapalı Beta için kayıt yaptırabilirler. Oyunseverlerin merakla beklediği Kapalı Beta testine bütün dünyadan binlerce oyuncunun katılması bekleniyor.

Storm Warfare’in önümüzdeki aylarda herkesin erişebileceği Aleni Beta testi sonrasında, resmi olarak oyun severler ile buluşması planlanmakta.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir