10 Dakikalık Amnesia: The Bunker Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 05, 2023 Yorum Yok

Frictional Games stüdyosunun Ünlü serisi Amnesia, bu ay çıkacak olan The Bunker ile Geri dönüş yapacak. İki Kez ertelenen oyun için 23 Mayıs 2023 tarihini bekliyoruz. Geri Sayım devam eder iken, on dakikalık yeni Amnesia: The Bunker oynanış videosu da yayınlandı.

Bildiğiniz üzere serinin evvelki oyunlarının her birinde, farklı karakterler ile farklı yerlerde geçen maceralara atılmıştık. Amnesia: The Bunker da bu çizgiyi devam ettirerek, bizi İkinci Dünya Savaşı periyoduna götürecek ve Fransız asker Henri Clement rolüne büründürecek. Önümüzdeki üç haftadan az bir Vakit kalmış iken, Frictional Games de on dakikalık yeni bir oynanış görüntüsü ile karşımıza çıktı. Oyuna ait yeni şeyler görebilmek Muhtemel oluyor.

Yeni Amnesia: The Bunker Oynanış Videosu

Bu vakte kadar kaçıp saklanma üzerine heyeti olan oynanışın akabinde, artık elimizde bir altıpatlar silahımız olacak ve gerektiğinde kendimizi savunabileceğiz. Fakat bu sizi rahatlatmasın; zira, mermileri bulmak Fazla da kolay olmayacak. Aslında oynanış görüntüsünün başlarında da gördüğümüz üzere, evvelce kullanılmış olan iki kurşunun yerine Biricik kurşun yerleştirebiliyoruz. Yeni her seferinde attığımızı vurmak durumundayız.

Serinin her bir oyununda kasvetli hava soluyabilmek Muhtemel oluyor. Amnesia: The Bunker ise bunu bir adım daha öteye taşımış üzere görünüyor. Bunda elbette kıssanın bir yeraltı sığınağında geçecek oluşunun da tesiri var.

Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise jeneratör sistemi oluyor. Görüntünün başında saldırısına uğrayıp da öldüğümüz yaratığın ışıktan hoşlanmadığını anlıyoruz. Etraftan bulacağımız yakıt tankları ile jeneratörü besleyerek çalışmasını ve bu bağlamda da ışıkların Aleni kalmasını sağlamamız gerekiyor. Elbette bu uzun periyodik olmayacak ve yanımızdaki saat ile süreyi Denetim edebileceğiz. Bulduğumuz bir doküman ise tesisin bulunduğumuz kısımdaki gücün bir zincir sistemiyle çalıştığını anlatıyor. Bu da demek oluyor ki, bir bölgedeki gücü açtığımız / kapattığımız Vakit gerideki bölgelerde de Güç geliyor / gidiyor. Neyse ki Fer kaynağı olarak kullanabileceğimiz alternatiflerimiz var olduğunu görebiliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir