Shadowman: Darque Legacy Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 05, 2023 Yorum Yok

Yeni Shadow Man oyunu, Shadowman: Darque Legacy duyuruldu. Şimdilik rastgele bir çıkış tarihi bulunmayan oyunun önümüzdeki Yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Elbette rastgele bir erteleme haberi ile karşılaşmazsak. Ayrıntılar haberimizde.

Valiant Comics tarafından yayınlanmış olup da tıpkı isimli çizgi-roman serisine dayanan oyun, Acclaim Studios Teesside tarafından geliştirilmiş ve 1999 yılında Dreamcast, Nintendo 64, PC ve PlayStation için satışa sunulmuştu. kuvvetli doğaüstü kahraman Shadow Man rolünü üstleniyor, yüksek kalibreli silahlar ve büyü güçleri ile Deadside diyarında dolanan ve Louisiana, New York, Texas ve daha birçok yer iç dünyaya yayılan şeytanlara karşı insanlığı muhafazaya çalışıyorduk.

2002 yılında bir devam oyunu da çıkmış iken, yakın bir Vakit Evvel Atari tarafından satın alınmış olan Nightdive Studios tarafından 2013 ve 2021 yıllarında hem Özgün oyunun yine yayınlanmış ve Remastered versiyonu geliştirilmiş iki Shadow Man oyunu daha görmüştük.

Shadowman: Darque Legacy ile Karanlık Miras Devam Ediyor

Dün prestijiyle da Blowfish Studios tarafından Valiant Entertainment iştirakinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Shadowman: Darque Legacy duyuruldu.

Bu kere Shadowman rolüne bürünecek olan şahıs ise Jack Boniface olacak. Karakterimizin ailesi, maskeyi ömürde ve vefatta müdafaaya Ant etmiş ve yüzyıllar boyunca bu karanlık mirası taşımış. Artık de cetlerinin uğrunda savaştığı her şeyi tehdit eden ve büyümeye devam eden şeytanın karşısına dikilme sırası da karakterimiz Jack’e gelmiş.

Oynanış olarak Brethren tarikatının farklı tipteki üyeleri ile pek Fazla farklı silah kullanarak yapacağımız güçlü ve şiddet oranı yüksek çatışmalar bizi bekleyecek. Bunun yanı sıra, hem Deadside hem de Liveside diyarlarında keşfedebileceğimiz Çeşitli yerler ve çözmemiz gereken bulmacalar da sunulacak. Oyunda ayrıyeten Ira gelişim sistemi ve bu bağlamda açabileceğimiz yeni yetenekler de olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir