Harmony: The Fall of Reverie Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 04, 2023 Yorum Yok

Harmony: The Fall of Reverie çıkış tarihi, Don’t Nod Entertainment (eski ismiyle Dontnod Entertainment) tarafından yakın bir Vakit Evvel duyuruldu. Ayrıyeten oyunun demosu da yayınlandı. Lakin hudutlu bir mühletinin olduğunu belirtelim. Ayrıntılar haberimizde.

Harmony: The Fall of Reverie Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Fransız geliştirici, yeni oyununu Şubat ayı içerisinde duyurmuştu. Polly isimli bir karakterin başından geçenlerin anlatılacağı oyun için yapılan yeni İlan ile 8 Haziran 2023 tarihinde PC (Steam) ve Switch için çıkacağı aşikâr oldu. PlayStation 5 ve Xbox Series için de 22 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulacak.

Eğer oyunu merak ediyorsanız, halihazırda Steam üzerinde başlamış olan LudaNarraCon aktifliği kapsamında demosunu indirebilmeniz Muhtemel oluyor. Bu Faaliyet 8 Mayıs 2023 tarihinde sona erecek olsa da, demoyu 21 Mayıs 2023 tarihine kadar oynayabileceksiniz. 6.1 GB boyutundaki demo, kıssanın, geçtiği ortamın ve karakterlerinin tanıtıldığı birinci kısmı kapsıyor.

Harmony: The Fall of Reverie Hakkında

Yakın bir gelecekte geçecek olan yeni oyunda, birkaç Yıl yurtdışında yaşadıktan sonra, kayıp olan annesini aramak için memleketine dönen Polly isimli bir karakteri yöneteceğiz. Ne Mevcut ki Alma kenti, MK isimli bir Aka şirketin denetimindedir ve karakterimiz de bunun memleketini Üzücü tarafta değiştirdiğini ayrım ediyor. Buna ek olarak, Reverie isminde ve zafer, memnunluk, güç, düzensizlik, bağ ve hakikat üzere insani tutkuların Mevcut olduğu Öbür bir dünya ile irtibat kurduğu sağgörü yeteneğinin de keşfediyor.

Karakterimiz bu diğer dünyada, hangi tutkunun kesin olarak baskın çıkacağı seçme gücü olan bir tanrıça haline gelecek. Bize düşen ise iki dünya ortasında bir istikrar kurmak olacak.

Stüdyonun evvelki oyunlarında olduğu üzere, müzikleri ödüllü Lena Raine tarafından bestelenen Harmony: The Fall of Reverie de hikaye anlatımına odaklı olacak. Birçok farklı Ira ile karşılaşacağımız oyunda, karakterimizin yeteneği sayesinde geleceği görebilecek ve Bazen Vakit kritik kararlar vermek durumunda olacağız.

Senaryo boyunca yapacağımız her hareketin iki dünyaya da tesiri olacak ve yeni yollar açacak. Söylenene nazaran, karakterimizin öngörü yeteneğinin görsel sunumu olacak Augural ile mümkün seçimlerin sonuçlarını görebilmemiz Mümkün olacak. Bu vesile ile insanlığın bahtına karar verebileceğiz. Bunun oynanabilirliği bir epey arttıracağı da söyleniyor.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel Core i5-4570T (2 * 2900) yahut AMD FX-4300 (4 * 3800) yahut muadili
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 yahut Radeon HD 7750 (1024 MB)
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 (4 * 3400) yahut AMD FX-4350 (4 * 4200) yahut muadili
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4096MB) yahut Radeon R9 390X (8192 MB)
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir