Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları: 24 – 30 Ekim

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 30, 2022 Yorum Yok

Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları listeleri, şimdiki olarBeyaz karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kere bizleri Aka bir sürpriz bekliyor. Steam Deck aygıtının aylar süren liderlik serisi, geçtiğimiz hafta ile sona erdi. Pekala aktüel listenin doruğunda hangi oyun var? Ayrıntılar haberimizde.

24 – 30 Ekim 2022 tarihleri ortasını kapsayLahza listenin birinci sırasında, geçtiğimiz hafta içerisinde değişiklik yaşandı. 28 Aralık 2022 Cuma günü temel çıkışını gerçekleştirmAmel olLahza Call of Duty: ÇağdYemek WarsıçLahza II, Steam Deck aygıtını geride bırakarBeyaz tepenin yeni sahibi oldu.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Listelendi

  1. Call of Duty ÇağdYemek WarsıçLahza II
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty ÇağdYemek WarsıçLahza II
  4. Victoria 3
  5. Cyberpunk 2077
  6. Persona 5 Royal
  7. Victoria 3
  8. Victoria 3 Grand Edition
  9. RimWorld Biotech
  10. Football Manager 2023

Uzun bir aradLahza sonra tepenin değiştiği geçtiğimiz haftada, ikinci sırada Steam Deck aygıtını görebiliyoruz. Üçüncü sıranın sahibi ise şu Lahza için Call of Duty: ÇağdYemek WarsıçLahza 2 oyununun bir Öbür sürümü oluyor.

AşağılMesafe indiğimizde, bizi dördüncü sırada 25 Ekim 2022 Salı günü satışa sunulmuş olLahza Victoria 3 karşılıyor. Bu oyunun liste genelinde üç farklı sürümü bulunuyor. İkincisi yedinci ve Grand Edition olLahza üçüncüsü de sekizinci sırada yer alıyor.

Bir evvelki hafta birinci ondLahza düşmüş olLahza Cyberpunk 2077, yeni listenin beşinci sırası ile Geri dönüş yapmış iken Tekrar bir evvelki haftanın üçüncüsü olLahza Persona 5 Royal oyununun da altıncı sıraya kadar gerilemAmel olduğunu görebiliyoruz.

nihayet iki basamakta ise RimWorld – Biotech ve Football Manager 2023 var. Bu iki oyun, bir evvelki hafta Tekrar arka geriye beşinci ve altıncı sırada yer almışlardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir