God of War Ragnarök, 5 Farklı Zorluk Derecesi İçerecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 31, 2022 Yorum Yok

Önümüzdeki hafta satışa sunulacBeyaz olLahza God of War Ragnarök, açıklananne nazaran beş farklı zorluk seviyesi içerecek. 2018 yılında çıkLahza oyuna misal iki zorluk derecesi dahil, pek Fazla oyuncu için seçenek mevcut. Ayrıntılar haberimizde.

Ekim ayına girmemizle birlikte, hem yılın nihayet çeyreğine hem de beklenen oyunların bir kısmının daha çıktığı periyoda girmiştik. Bu ay içerisinde, bildiğiniz üzere Gotolmamış Knights, New Tales from the Borderlands, Victoria 3, Call of Duty: ÇağdYemek WarsıçLahza 2, Mount & Blade II: Bannerlord’un kesin sürümü ve PC için Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu üzere bombalar ile buluşmuştuk.

God of War Ragnarök, çok Sayıda Zorluk Düzeyiyle Gelecek

Kasım ayı ise yılın bir diğer beklenen oyununun satışa sunulacağı ay olacak: God of War Ragnarök. 2 Kasım 2022 tarihinde ön-yüklemeye açılacBeyaz olLahza yeni God of War, 9 Kasım 2022 tarihinde de satışa sunulacak. Yakın bir zamLahza Evvel SIE Santa Monica Studio’nun resmi Discord kanalı üzerinden Oyun Direktörü Eric Williams ile yapılLahza canlı soru-cevap aktifliği sırasında, bizleri beş farklı zorluk derecesinin bekleyeceği açıklandı.

Hatırlayacağınız üzere, bir evvelki oyunda bu sayı dörttü. Verilen detaylMesafe nazaran, 2018 yılında çıkLahza oyuna benzeri iki zorluk derecesi dahil, daha Çok oyuncuya hitap edebilmek için bu sayıyı arttırmış. Söylenenler ise şöyle;

  • Give Me Balance – God of War 2018’a misal istikrarlı bir tecrübe sunacak.
  • Give Me Story – nihayet oyundaki “Banne Bir hikaye Anlat”a yakın.
  • Give Me Grace – hikaye ve İstikrar ortasında bir şey.
  • Give Me No Mercy – GOW 2018’den Güçlü Uğraşlar Peşindeyim’ ayarına misal.
  • Give Me God of War – Oyundaki en güç zorluk ayarı.

nihayet olarak, Birleşik Devletler’deki bir perakendecinin God of War Ragnarök oyununu yanlışıkla erken bir tarihte satışa sunmuş olmasındLahza Dolayı internet üzerinde spoiler içeren birFazla ekrLahza imgesi ve görüntünün dolaşmakta olduğunu hatırlatalım. bilhassa Youtbe üzerinde gezinirken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir