Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Çıkış Tarihi Açıklandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 31, 2022 Yorum Yok

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse çıkış tarihi, resmi İlLahza ile netlik kazandı. Şayet Maiden of Black Water sonrasında bu oyunu da oynamayı istiyorsanız, Koei Tecmo bizi Çok bekletmeyecek. Ayrıntılar haberimizde.

2015 yılında çıkLahza Maiden of Black Water oyunundLahza sonra derin bir sessizliğe gömülen Fatal Frame (Avrupa bölgesinde Project Zero) serisi, nihayet oyunun geçtiğimiz yılın Ekim ayında PlayStation, Switch ve Xbox konsolları ile PC için de çıkması ile Geri dönüş yapmıştı. Ne Mevcut ki yeni bir oyun olmadığı için, tam bir Geri dönüş de sayılmaz. AncBeyaz Koei Tecmo şirketinin serinin defterini şimdi kapatmadığı belirli olmuştu.

Hal bu türlü olunca, evvelki oyunlar için de benzeri bir Geri dönüşŞöhret yaşanıp yaşanmayacağını da merBeyaz etmeye başlamıştık. bilhassa da birinci üç oyunun hayli Aka bir zevk toplamış olduğunu göz önünde bulunduracBeyaz olursak, yayıncının bu fırsatı değerlendirebileceği ümit ediliyordu.

Geçtiğimiz ayın ortalarına hakikat yeni bir duyuruda bulunLahza Koei Tecmo, bu seışık de esasen 2008 yılında çıkmış olLahza Mask of the Lunar Eclipse oyununun PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için de satışa sunulacağını müjdeledi. Her ne kadar makul bir tarih verilmemAmel olsa da, 2023 yılının başlarına işaret edilmişti.

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Çıkış Tarihi Ne Vakit?

BugŞöhret ise net tarih ortaya çıktı. Serinin dördüncü oyunu, 9 Marka 2023 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Duyuruya ek olarak, bir de dijital Deluxe sürümünŞöhret de geleceği belirtildi. Bu sürümde, ekstradLahza dijital sanBeygir kitabı ve bir de kosbütün seti bulunacak. Oyunu ön-siparAmel ile satın almanız durumunda da Çeşitli kozmetik eşyalar Armağan edilecek. Şayet Mask of the Lunar Eclipse’i aldığınız sistemde Maiden of Black Water kayıt belgesi bulunuyor ise, CaOtlak Obscura HBeygir isimli ek bir Ödül de sizi bekliyor.

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Konusu

Hayali Rougetsu Island’da geçen oyunun öyküsü, Ruka Minazuki karakterinin etrafında dönüyor. Bilinmeyen bir Sebep ile adada esir tutulmuş olLahza Ruka, kurtarılmasının üzerinden yıllar geçmAmel olmasına Karşın Bellek kayıpları yaşamaktadır. Beraberindeki iki kız ile adaya dönen karakterimiz, esir tutulmasının gerisindeki gerçeğin peşine düşüyor ve endişe dolu macera da böylelikle başlamış oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir