ÇağdYemek WarsıçLahza 2, PlayStation ve Steam’de Rekorlar Kırdı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 31, 2022 Yorum Yok

Oyuncuların yeni Call of Duty oyununa ilgisi bir oldukça Aka oldu. Bu zaDeri beta testlerinden net bir halde anlaşılıyordu. Cuma günü çıkmış olLahza ÇağdYemek WarsıçLahza 2, PlayStation ve Steam mağazalarında rekorlar kırarBeyaz başlangıç yaptı. Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty serisinin çıkLahza her yeni oyunu, hem selefinin ötesine geçiyor hem de rekorları altüst ediyordu. Sledgehammer Games tarafındLahza geliştirilmAmel olLahza Vanguard, her ne kadar genel olarBeyaz başarılı bir satış grafiği çizmAmel olsa da, genel olarBeyaz seleflerinin gerisinde kalmıştı. Hal bu türlü olunca, gözler elbette bir sonraki oyuna çevrilmişti.

Infinity Ward tarafındLahza geliştirilen ve 2019 yılında çıkış yapmış olLahza ÇağdYemek WarsıçLahza için devam niteliği taşıyLahza ÇağdYemek WarsıçLahza 2, Activision tarafındLahza HazirLahza ayında resmi olarBeyaz duyurulmuştu. YapılLahza Türlü tanıtımların akabinde, Aleni beta testi ile PlayStation ve Steam üzerinde ağır Albüyük görmüştü ve rekorları altüst etmişti.

ÇağdYemek WarsıçLahza 2, Bomba Üzere Bir Açılış Yaptı

SteamDB sitesi tarafındLahza açıklanLahza bilgilere bakılırsa, devam oyunu rekorlar kırmaya devam ediyor. YıllardLahza sonra Steam mağazasına dönüş yapLahza seri, 263.174 eş vakitli oyuncu sayısına ulaştı. Biz bu haberi yazarken, var sayı 177.882 olarBeyaz görünüyordu.

Sayfada tıpkı vakitte Twitch istatistikleri de görünüyor. İki ay kadar Evvel 756.341 şahıs canlı yayın platformunda oyunu izlemişken, nihayet yirmi dört saatte 425.105 bireye ulaşılmış. Bu haberi yazdığımız sırada ise 119.387 şahıs izliyordu.

PlayStation tarafında ise, Japon teknoloji devinin Twitter hesabı üzerinden Activision ve Infinity Ward stüdyonunun kutlama edildiği bir paylaşımda bulunulmuş. Paylaşımın içeriğinde, hem ön-siparişler hem de birinci gŞöhret satışları manasında PlayStation mağazasında serinin genel rekorunun kırıldığı belirtilmiş.

Call of Duty: ÇağdYemek WarsıçLahza 2 Konusu

2019 yılında çıkmış olLahza ÇağdYemek WarsıçLahza için devam niteliği taşıyLahza ÇağdYemek WarsıçLahza 2, Task 141 grubunun terörist komplosunu ve Birleşik Devletler’e yönelik saldırıyı etkisiz hale getirmek için Asya, Avrupa ve hem Güney hem de şimal Amerika olmBeyaz üzere dünyanın dört bir yanına gidErİlave verecekleri çabayı anlatacak. Senaryoda ayrıyeten Meksika özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir