Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirmeye Açıldı (4 Ağustos)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Amerika menşeli yayıncı, haftalık olarak fiyatsız oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile Epic Games’in fiyatsız oyunu da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu Yayınlandı

Her ne kadar yanında içerik paketi de sunuyor olsa da birkaç haftadır tek fiyatsız oyun dağıtımında bulunan Epic Games Store, bu hafta bunlara bir yenisini ekliyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile Unrailed!, 11 Ağustos 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar fiyatsız olarak indirilebilir oldu. Bir kez kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Önümüzdeki haftanın oyunu ise Cook, Serve, Delicious! 3?! olacak.

Unrailed! Hakkında

Unrailed!, yöntemsel olarak oluşturulan sonsuz sayıda dünya boyunca bir tren yolu kurmak için arkadaşlarınla birlikte çalışman gereken, kaotik çevrimiçi ve birebir kanepeden eşli çok oyunculu olarak oynanabilen bir tren yolu yapma oyunudur. Bu dünyaların sakinleriyle müsabakalarında ustalaş, trenini geliştir ve raydan çıkmamasını sağla!

Treninin yolun sonunu görmemesi ismine tren yolunu uzatmak için kaynak topla ve yeni yollar yap. Lakin dikkatli ol – her tipten sadece bir adet araç var. İş birliği ve uyum, grubunun giderek zorlayıcı olacak seyahatinde hayatta kalması için çok önemli!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir