Steam İlkbahar İndirimi Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki hafta, biz oyuncular için Kıymetli bir hafta olacak. Zira, Steam İlkbahar İndirimi devri başlayacak. Valve ise Geri sayım devam eder iken yeni bir fragman ile bir nevi “Cüzdanları hazırlayın!” diyor. Elbette yağmur üzere yağan artırımların akabinde cüzdanlarımızı ne kadar hazırlayabileceğimiz tartışılır, lakin Müsait fiyatlara inecek oyunların olacağına Kuşku yok üzere.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde bir bilgilendirme yapam şirket, 2023 yılı indirim takviminde bir değişikliğe gitmişti. O denli ki, ‘Ay Takvimi Yeni İndirimi’ni ‘İlkbahar İndirimi’ olarak yine isimlendirmiş ve devrini ileriye kaydırmıştı. Bahsi geçen bu değişikliğin münasebeti olarak da kış mevsimindeki indirim ile ortalarında Çok bir Vakit olmayışı ve ortaya biraz Vakit koymanın müşteriler için düzgün bir atak olacağına inanılmasıydı. Bu da haliyle artık her mevsimde bir indirim görebileceğimiz manasına geliyor.

Steam İlkbahar İndirimi Fragmanı Yayınlandı

Ocak ayında sona eren kış indiriminin akabinde, gözlerimizi artık büsbütün ilkbahar indirimi devrine çevirmiştik. Valve de 16 – 23 Mart 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan yeni indirim periyodu için bir fragman yayınladı.

Bir dakikalık fragman sırasında No Man’s Sky, RimWorld, Kena: Bridge of Spirits, Deep Rock Galactic, Dying Light 2 Stay Human, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, Human: Fall Flat, Hell Let Loose, Mount & Blade II: Bannerlord, Overcooked ve Vampire Survivors iç indirimlerde karşımıza çıkacak pek Fazla oyuna yer verilmiş. Fragmanın kapanışında da God of War, Dead Cells, Mortal Kombat 11, Disco Elysium – The Final Cut, Beyond: Two Souls, Cyberpunk 2077 ve daha fazlası listeye ekleniyor.

İndirime girecek olan yüzlerce oyuna ek olarak, Puan Dükkanı kısmına mevsime ait yeni eşyaların da ekleneceğini hatırlatalım. Yani hem cüzdanınızı hem de biriktirdiğiniz puanları hazırlayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir