Resident Evil 4 Remake Demosu Gizli Zorluk Modu İçeriyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Sosyal medyadaki kullanıcılar tarafından aktarılana nazaran, Resident Evil 4 Remake demosu gizli bir zorluk modu içeriyor. Büsbütün rastgele bir halde açılan bu mod, bilhassa güç oyunları sevenleri ihya ediyor diyebiliriz. Pekala bu zorluğa nasıl ulaşacaksınız? Ayrıntılar haberimizde.

Twitch platformunda beliren bir reklam ile Capcom Spotlight öncesinde ortaya çıkan Resident Evil 4 Remake demosu, sunum sonrasında PlayStation, Steam ve Xbox mağazalarında yayınlanmıştı. Resident Evil 2 ve Resident Evil Village için yayınlananların tersine rastgele bir Vakit sonunun olmadığı demo, köy meydanındaki kaosun bittiği sinematik sahneye kadar olan kısmı oynatıyor.

Bahsedilen oynanış mekaniği değişiklerini ve kabusa dalışın birinci anlarını şahsen deneyimlediğimiz Chainsaw Demo, bir oldukça zevk topladı ve 24 Mart 2023 Cuma günü gerçekleşecek olan Aka buluşma öncesindeki sabırsız bekleyişi daha da bir körükledi diyebiliriz.

Resident Evil 4 Remake Demosu Mad Chainsaw Mode ile Geliyor

Öte yandan, oyuncular tarafından toplumsal medya üzerinden aktarılana nazaran demoda gizli bir zorluk düzeyi bulunuyor: Mad Chainsaw Mode. Üst Tertip zorluk olarak nitelendirilen bu modda, düşmanlar hem daha kuvvetli hem de farklı noktalarda karşımıza çıkıyor. Bunun dışında kayıt noktaları külliyen kaldırılıyor iken zincirli testereli düşmanımız olan Dr. Salvador da bir nevi Alaz topuna dönüyor. Haliyle Fazla daha Çok ziyan veriyor ve Şayet ölürseniz, en baştan başlamak durumunda kalıyorsunuz.

Sadece demoya Özel olan bu modu açmak için birazcık uğraşmak gerekiyor. Net bir bilgi verilemediği için, demoyu en az bir defa bitirmenizin gerekip gerekmediği konusunda Kesin bir şey söylemek sıkıntı. genel olarak kullanıcılar, Mad Chainsaw Mode teklifi çıkana kadar demoya Daimi girip kapatmanızın gerektiğini söylüyorlar.

Her ne kadar bu mod demoya Özel olsa da, hiç Kuşku yok ki tam sürümde bu ayarda bir zorluk modu illaki olacaktır. örneğin Resident Evil 3, Hardcore dışında Nightmare ve Inferno olmak üzere iki seçenek daha sunuyordu. Capcom bu oyuna da bir uygunluk düşünecektir diye kestirim ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir