Outlast Trials Çıkış Tarihi Açıklandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Hem geliştirici hem de yayıncı pozisyonunda bulunan Red Barrels, yaptığı bilgilendirme ile Outlast Trials çıkış tarihi duyurusunda bulundu. Erken Erişim kademesiyle çıkacak olan oyun, Mayıs ayında bizlerle olacak.

Outlast serisinin yeni oyunu Outlast Trials, 2019 yılının sonlarına hakikat duyurulmuştu. Tercihen evvelki oyunlarda olduğu üzere Yeniden Biricik başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz.

Outlast Trials Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

İlk başta 2021 yılında çıkacağı söylenmiş olsa da, sonradan ertelenmiş olan oyun için 28 Ekim – 1 Kasım 2022 ortasında bir kapalı beta testi düzenlenmişti. Şu Lahza için son sürümünün ne Vakit yayınlanacağı söylenmeyen Outlast Trials, 18 Mayıs 2023 tarihinde Epic Games Store ve Steam üzerinden Erken Erişim versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Erken Erişim, yabancısı olduğumuz bir durum değil. Bu evrede, oyuncular da geliştirilme sürecine iç oluyorlar ve yapılan Geri bildirimler ile kesin versiyona olabilecek en güzeliyle nihayet halin verilmesi kolaylaşıyor.

Soğuk Cenk periyodunda geçecek olan Outlast Trials oyununda, kendi istekleri dışında Murkoff Corporation tarafından kaçırılmış ve gelişmiş beyin yıkama ve zihin denetimi testlerinde denek olarak kullanılan karakterleri yöneteceğiz. Güvensizliğin, dehşetin ve şiddetin Yargıç olduğu bir dünyada, ilim ve çıkar uğruna hem fizikî hem de ruhsal açıdan zorlayıcı testlerden geçmek durumunda olacağız.

Oynanış kısmında, düşmanlarımızdan tercihen saklanabilecek yahut kaçabileceğiz. Bu süreçte, bizlere sunulacak olan araçlar ile zımnilik marifetlerimizi de arttırabilecek ve duruma nazaran sıvışmak yahut düşmanlarımızı yavaşlatmak için kullanabileceğiz.

Son olarak, oyun tarzımıza Müsait olarak, kullanacağımız araçları, geliştirmeleri ve destekleri seçebileceğiz. Ayrıyeten hücremiz bir nevi meskenimiz (olmaz olsun o denli ev) olacağı için, terapimizi tamamlar iken içerisini dekore edebileceğiz. Benzeri olarak karakterimizi de özelleştirebilmemiz Mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir