Fortnite Eski Windows Sistemlerini Desteklemeyecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Popüler olmaya tam gaz devam eden Fortnite, Kısım 4 Dönem 2 ile kullanıcılar ile buluştu. Ne Mevcut ki bu yeni dönem, birtakım kullanıcıları üzecek. Epic Games tarafından toplumsal medya üzerinden yapılan paylaşım ile Fortnite eski Windows sistemlerine olan dayanağın kesileceği teyit edildi.

Battle Royale oyunu 2017 yılı içerisinde Erken Erişim evresindeyken oyuncular ile buluşmuştu. Ortadan geçen altı yıllık süreçte içerik manasında tam manasıyla bir derya deniz haline gelen oyun, Unreal Engine 5 motoruna da geçiş yapmıştı. Ne Mevcut ki hem Fortnite sahnesinin hem de yayınlanan modların ivme kazanması ile sistemler için çalışması daha da şiddetli hale gelmiş durumda.

Fortnite Eski Windows Sistemlerine Veda Ediyor

Bildiğiniz üzere nihayet yayınlanan döneme erişim için elbette Aka güncellemeyi yüklemeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından da yapılan İzah ile Windows 7 ve Windows 8 üzere eski işletim sistemlerine ait kimi değişiklikler gündeme gelmişti. öteki bir değiş ile Şayet Fortnite oyununu oynamaya devam etmek istiyor fakat bu iki işletim sisteminden birini kullanıyorsanız, Windows 10 yahut Windows 11 geçişi yapmanız gerekecek.

Ne Mevcut ki mutlak suretle bu geçişi yapmak durumunda olmayabilirsiniz. Yani kapı sizin için büsbütün kapanmış değil. O denli ki, GeForce Now servisini kullanarak işletim sisteminizi değiştirmeden de Fortnite oynamaya devam edebileceksiniz. Elbette sisteminize kurup da oynamaya nazaran farklı bir tecrübe sizi bekleyecek, lakin işletim sistemi değiştirmeden oynayabilmeniz Mümkün olacak. öteki bir deyişle, işletim sistemi değiştirmek ile internetten oynamak ortasında bir seçim yapmanız gerekiyor.

Peki siz bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir