Suicide Squad Oyunu 2024 Yılına Kalmış Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Pek Fazla Kez erteleme haberi ile karşımıza çıkan Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni bir erteleme gündemde olabilir. nihayet State of Play yayını sonrasında gelen yansılara bakılırsa, Suicide Squad oyunu için hayli bekleyeceğiz. Ayrıntılar haberimizde.

Merakla çıkmasını beklediğimiz Suicide Squad: Kill the Justice League, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen State of Play yayınının assolisti olarak sahneye çıkmıştı. Oynanış ismine pek Fazla ayrıntısı gördüğümüz oyun, yayının akabinde ağır bir tenkit bombardımanına tutulmuştu. O denli ki, elde bu kadar Aka bir potansiyel Mevcut iken, Batman Arkham serisi ile övgü toplayan Rocksteady Studios takımının bu defa canlı servis modelinin seçilmesi karşısında oyuncular Aka Düş kırıklığına uğramış ve Misli yansılar göstermişlerdi.

Suicide Squad: Kill the Justice League ile geçtiğimiz Yıl buluşmayı bekliyorduk, fakat pek Fazla Sefer ertelenerek 23 Mayıs 2023 tarihine kalmıştı. Ne Mevcut ki oyuncuların yansıları üzerine bir Sefer daha ertelenecekmiş üzere görünüyor.

Suicide Squad Oyunu 2024 Yılında Mı Çıkacak?

Windows Central sitesinden Jez Corden tarafından ortaya koyulan rapora nazaran oyunun çıkış tarihi bu yılın üçüncü çeyreğine kaydırılmış. Fakat yakın bir Vakit Evvel Game Mess Decides yayınında konuşan Jeff Grubb ise daha da uzun bir erteleme Laf konusu olabilir. Grubb, Suicide Squad: Kill the Justice League için 2024 yılında ertelendiğini duyduğunu söylüyor.

Şu Lahza için Warner Bros. Interactive Entertainment ve Rocksteady Studios tarafından yapılmış resmi bir İzah olmadığı için, beklemek en düzgünü diyelim. Bakalım gelişmeler ne tarafta olacak? Yakından takipteyiz.

Suicide Squad: Kill the Justice League Konusu

DC cihanında geçecek ve Özgün bir hikaye sunacak olan Suicide Squad: Kill The Justice League, bizi Aleni dünya oynanış ile Metropolis kentinde şiddetli gayretlerin içine sokacak. Braniac tarafından dünyanın istila edilişinin ve üstün kahramanların da ele geçirilişinin akabinde, karışıklığı ortadan kaldırmak Tekrar bize düşecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir