Starfield, En Geç Haziran Ayında Bizlerle

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Bethesda Game Studios tarafından Creation Engine 2 ile geliştirilen Starfield oyununun çıkış tarihi Aka bir merak konusu. Şu Lahza için Amerika menşeli yayıncı tarafından net bir çıkış tarihi verilemiyor olsa da, en geç Haziran ayı içerisinde çıkacağını öğrenmiş olduk. Ayrıntılar haberimizde.

Starfield, yirmi yıldan Çok bir vaktin akabinde Bethesda bünyesinden çıkacak olan birinci yeni fikri mülkiyet olacak. E3 2018 fuarında duyurulmuş olan oyun, esasen Kasım ayında satışa sunulacaktı. Ne Mevcut ki sonradan bu yıla ertelenmişti.

Ara Aralık yayınlanan geliştirici günlüğü görüntüleri ile hakkında bilgi sahibi olduğumuz Starfield, geçtiğimiz yılın Haziran ayındaki Bethesda & Xbox Games Showcase sırasında uzun bir oynanış gösterimiyle de kendisini Son tam manasıyla göstermişti. Şu Lahza için ne Vakit çıkacağı aşikâr olmayan Uzay temalı rol yapma oyunu, görünüşe nazaran bu yılın birinci yarısında gelecek.

Resmi Bethesda sitesindeki Starfield ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular sayfasında, oyunun ne Vakit çıkacağına ait sorulmuş olan bir soruya verilen yanıtta “Starfield, PC ve Xbox Series için Özel olarak 2023 yılının birinci yarısında geliyor” denmiş. Her ne kadar net bir tarih belirtilmemiş olsa da, tekrar bir ertelemenin olacağına dair işaret verilmemiş. Yani en geç Haziran ayı içerisinde Aka buluşmayı gerçekleştirmiş olacağız. Oyun ayrıyeten birinci günden Game Pass servisine de eklenecek.

Starfield Hakkında

2330 yılında geçen Uzay temalı rol yapma oyunun kıssası, esasen yirmi Yıl öncesine dayanıyor. United Colonies ve Freestar Collective isimli iki Aka kümenin ortasında bir Cenk meydana geliyor. Bıçak sırtı bir istikrarın yaşandığı durumda ise zoraki bir ateşkes kararı alınıyor. Hasebiyle da savaşın yine patlak vermesi küçük bir kıvılcıma bakıyor olacak.

Oynanış olarak klasik Bethesda diyalog sistemine Geri dönüş yapılacak olan oyunun, ortalama otuz yahut kırk saatlik bir senaryo uzunluğuna sahip olacağı söylenmişti. Haziran ayında yapılan oynanış gösteriminde ise birinci ve üçüncü şahıs nazar açısından oynanabileceğini, Çehre sistem ve binden Çok gezegenin olacağını, ayrıntılı bir Ira yaratma ekranının, inşa ve üretim sisteminin yer alacağını öğrenmiştik.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir