Cult of the Lamb İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Massive Monster tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından da yayınlanan Cult of the Lamb için Aka bir güncelleme geliyor. Şimdilik bütün ayrıntılar verilmemiş olsa da, birinci söylenenler dikkat cazip. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Cult of the Lamb, geçtiğimiz yılın en kaliteli roguelike çeşidi oyunlarından biriydi. Bir hafta içerisinde bir milyon satış barajını geçmişti. Geliştirici tarafından Cadılar Bayramı için Blood Moon Şenlik iç Vakit hudutlu içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmış olmasının yanı sıra, Aka bir içerik güncellemesi için de epey sıkı çalışıyor.

Büyük Cult of the Lamb Güncellemesinden Detaylar

Şu Lahza için rastgele bir tarih verilmemiş olsa da, bu haftanın başında yapılan İzah ile birtakım ayrıntılar da ortaya çıktı. Söylenene nazaran, güncelleme çatışma ve zindan oynanışına odaklanacak ve her bir silah için ağır akınlar ekleyecekmiş. örneğin hançer hücumunda, gökten doğrusal bir çizgide hançer yağacak ve düşmanları yere serecekmiş.

Bunların yanı sıra, oyuna derinlik, zorluk, erişilebilirlik ve daha pek Fazla özellik, anne düşmanlar için işlevler eklenecekmiş. Yani onlarla tekrardan karşılaşmak için neden arıyorsanız, güncellemeyi beklemenizi öneriyoruz.

Ağustos ayı içerisinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuş olan Cult of the Lamb oyununda, ele geçirilmiş bir koyunun başından geçenlere Şahit oluyoruz. Bu koyun, Allah gibisi bir yabancı tarafından ölmekten kurtarılmış ve haliyle de hayat borcunu ödemek için de yabancı için bir sadık yandaş kümesi oluşturmak durumunda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir