Ghostwire: Tokyo, Xbox’a Mart’ta Geliyormuş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ghostwire: Tokyo, 2022 yılının Mart ayında PC ve konsol tarafında bir yıllığına PlayStation 5 için Özel çıkmıştı. Görünüşe nazaran Xbox Series için çıkış vakti netleşti. Ayrıntılar haberimizde.

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından da yayınlanan oyun, isminden da anlayacağınız üzere bizi Tokyo’ya götürüyor. Visitors ismi verilen dünya dışı ruhların kenti istilası altında olan kentte, Doğaüstü güçlere sahip olan Akito olarak biz ise, bu ruhlar ile çaba eder iken, yaşanan bu garip olayların ardındaki gizemi ortaya çıkartabilecek olan Hannaya maskesi giyen bir Küme ile karşı karşıya geliyoruz.

Sony Interactive Entertainment ile Bethesda Softworks ortasındaki mutabakat daha Evvel yapıldığı için, 2020 yılındaki ZeniMax Media satın alımından etkilenmemişti. Yani Ghostwire: Tokyo için Xbox Series kullanıcılarının bekleyişi devam ediyor.

Ghostwire: Tokyo, Xbox Series’e Mart Ayında Çıkacakmış

Bugün bir Reddit kullanıcısının yaptığı paylaşıma nazaran, çatı şirketi, oyunu Xbox Series konsollarına yeni bir içerik ile Mart ayında getirmeyi planlıyormuş. Elbette birinci günden Game Pass servisine de eklenecektir. Bununla Bir arada bahsi geçen içeriğin birebir gün PlayStation 5 kullanıcılarına da sunulacağı söylenmiş.

Amerika menşeli yayıncı, bir müddet Evvel Londra kentindeki yeni memleketler arası yayıncılık merkezinde Tango Gameworks oyununun Xbox Series versiyonlarının reklamı ile süslemeye başlamıştı. O denli ki, görselde PC ve PlayStation 5 konsollarının yanı Dizi Xbox Series S ve X ayrıntısı da görülebiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir