Redfall Mayıs Ayında Satışa Sunulacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Arkane Austin tarafından geliştirilmekte olan Redfall ile Mayıs ayı içerisinde buluşabiliriz. Pek Fazla farklı kaynağı birleştiği ortak nokta, buna işaret ediyor. Elbette planda olmayan bir aksilik yaşanmaz ise. Ayrıntılar haberimizde.

Redfall, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Starfield ile 2023 yılına ertelenen bir Öbür PC ve Xbox Series oyunu olmuştu. Münasebet olarak ise, Arkane Austin takımının argümanlı maksatlarının olduğu ve bu bağlamda da olabilecek en âlâ düzeye ulaşabilmek için vakte gereksinimlerinin olması gösterilmişti.

Zaman içerisinde Türlü tanıtımlar yapılmış olsa da, şu Lahza için net bir çıkış tarihi verilebilmiş değil, lakin bir teze nazaran Mayıs ayının başları hedefleniyor.

Bu mevzuda Microsoft, Redfall oyununun bu yılın birinci yarısında satışa sunulacağını belirtmişti. Bir müddet Evvel de Okami13_ isimli Twitter kullanıcısı, planlanan çıkış tarihinin altı hafta kadar geriye atıldığını ve Mayıs ayının birinci haftasının hedeflendiğini lisana getirmişti.

Kullanıcı tarafından ortaya atılan bu bilgi, daha sonradan hem Windows Central tarafından kendi kaynakları üzerinden elde ettiği bilgi hem de Türlü raporlar ile desteklenmiş. Dahası ise, Forza Horizon 5 oyununun Premium sürümündeki üzere birkaç gün erkenden erişim sağlayan bir sürümünün de olacağı aktarılmış. Elbette her şeyin planlandığı halde gitmesi durumunda bu türlü bir şeyin gerçekleşebilecekmiş. Gelişmelerin ne istikamette olacağını da Vakit gösterecek.

Redfall Hakkında

Hikayeye nazaran Massachusetts eyaletindeki oyuna ismini veren ada kentinin, bilimsel araştırmanın Aksi gitmesi sonucu ortaya çıkan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılması ve güneşin engellenip adanın Hariç dünyadan kopartılmasını bahis alıyor. Hala evrimleşme basamağında olup kentin kökünü kurutma amacında olan bu lejyonlara karşı gayret edeceğimiz oyunda, kendi grubumuzu oluşturuyoruz.

Prey oyunundaki Talos I Uzay istasyonunun ve Dishonored oyunundaki Dunwall kentinin kısım dizayncıları tarafından oluşturulmuş olan Redfall Aleni dünyasında, Belde merkezinden ormanlara kadar tarikat üyelerinin Hariç karakolları ve doğaüstü psişik alanlarda gayret edecek ve gizemleri çözmeye çalışacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir