Spider-Man 2 Eylül Ayında Geliyormuş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 22, 2023 Yorum Yok

Bu yılın nihayet çeyreğinde çıkacağı söylenen Spider-Man 2 Eylül ayında geliyor olabilir. Şimdilik Sony Interactive Entertainment yahut Insomniac Game tarafından bir İzah yapılmamış olsa da, Venom karakterini canlandıran Tony Todd tarafından Enteresan bir İzah yapıldı.

2021 yılının Eylül ayı içerisinde düzenlenen PlayStation 5 Showcase sırasında duyurulmuş olan Spider-Man 2 ile ilgili somut şeyler görememiştik. Geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde Insomniac Games tarafından oyunun bu Yıl içerisinde satışa sunulacağı teyit edilmiş iken, Aralık ayında ise Us PlayStation Blog üzerinden, 2023 yılı içerisinde PlayStation konsollarına çıkacak olan oyunlar, PlayStation donanımları ve aksesuarları ile ilgili olarak yayınlanan gönderi içinde Spider-Man 2 oyununa da yer verilmiş ve Eylül ile Kasım ayları ortasında bir vakitte satışa sunulacağına işaret edilmişti.

Spider-Man 2 Eylül Ayında Mı Geliyor?

Her yeni haber ile oyununun çıkış Vakit aralığı daraltılmış iken, bir İzah da Venom karakterini canlandıran Tony Todd tarafından yapıldı. Toplumsal medya hesabı üzerinden bir kullanıcının Spider-Man 2’yi sabırsızlıkla beklediği tarafındaki paylaşımına karşılık veren Todd, “Eylül üzere görünüyor! Ağustos’ta devasa bir tanıtım yapılacak. Bana reklamların Ağustos’ta başlayacağını söylediler. …e tutunun ve nefesinizi tutun. Gerekli olacak.” demiş.

Her ne kadar Tony Todd yetkili bir merci değil, lakin pek Fazla argüman Eylül ayını işaret etmişti. Haliyle şimdilik sonbaharın birinci ayına işaretimizi koyalım ve resmi İzah için bekleyişe geçelim.

Marvel Games ve PlayStation Amel birliğinden Insomniac Games tarafından geliştirilmekte olan Spider-Man 2, Peter Parker ve Miles Morales ikilisini bir ortaya getirecek ve Kraven ve Venom karşısında kuvvetli bir uğraşın içine sokacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir