Mighty DOOM, Mobil Cihazlar İçin Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 22, 2023 Yorum Yok

Alpha Dog Games tarafından geliştirilen ve DOOM kainatına farklı bir perspektif kazandıracak olan eğlenceli taşınabilir oyun Mighty DOOM, bugün prestijiyle yayınlandı. 20 Nisan 2023 tarihine kadar indirip oynamanız durumunda da Çeşitli içerikler sizleri bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Mighty DOOM Taşınabilir Cihazlarda!

Alpha Dog Studios ve Bethesda Softworks’ün Biricik elle oynanabilen ve üstten görünüşlü aksiyon nişancı oyunu Mighty DOOM, iOS ve Android’de bugünden itibaren fiyatsız olarak indirilebilir. Oyuncular, ön kayıt yaptırmış 1 milyon oyuncunun ortasında yerlerini alarak sempatik olduğu kadar yırtıcı olan ve yeni Küçük Slayer’ın bulunduğu bu yüksek tempolu aksiyona Çabucak katılabilirler.

Bugünden 20 Nisan 2023’e kadar Mighty DOOM’u indirip oynayan oyuncular Özel silah görünümleri, ekipman anahtarları ve Crystal içeren Küçük Slayer Paketi’ne sahip olacaklar.

Mini Slayer Paketi’nin Tam İçeriği:

  • Baron of Hell Heavy Cannon Silah Görünümü
  • Cacodemon Rocket Launcher Silah Görünümü
  • Üç Ekipman Anahtarı
  • Bir Silah Anahtarı
  • 80 Crystal

Ateş Ederek İlerlemeli Aksiyon – Biricik gözlü, havada süzülen Cacodemon ve zalim Cyber Mancubus üzere aşina olduğunuz DOOM iblisleri ortasında Biricik dokunuşla Denetim özelliğiyle ateş ederek ilerleyin. Hücumlardan kaçının, hudutları aşan Glory Kill özelliğiyle düşmanları etkisiz hale getirin ve öğrenmesi kolay, ustalaşması eğlenceli, yüksek tempolu arena savaşında DOOM Hunter üzere ölümcül boss’larla çaba edin.

En Sevdiğiniz Koleksiyon Kesimleriyle Deşip Parçalayın – Mighty DOOM’un başrolünde Argent gücüyle hayat bulmuş, sempatik bir koleksiyon figürü olan Küçük Slayer yer alıyor. Ne yazık ki Cehennem’in hain koleksiyon figürü iblisleri ortalığı karıştırdı ve Küçük Slayer’ın evcil tavşanı Daisy’yi kaçırdı!

Rogue-Lite Arenada Vücudunuzu ve Metalinizi Geliştirin – Cehennem iblisleriyle olan savaşlarında Mağlup düşen oyuncular, oynayarak elde edilebilen yeni kaynak ve yeteneklerle Küçük Slayer’ı, zırhlarını, silahlarını ve teçhizatlarını yükselterek savaşa devam edebilirler.

Slayers Club Üyeleri – Bonus mükafat – Bugünden itibaren Slayers Club üyeleri hesaplarıyla Biricik seferlik bir ilişki kurduklarında oyun çıktıktan sonra Mighty DOOM’da kullanabilecekleri Özel bir Küçük Slayer görünümü kazanacaklar.

DOOM Animasyon Kozmosu – DOOM Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir DOOM kozmosu olan yeni “DOOM Animasyon Evreni”nde Küçük Slayer’ın seyahatini deneyimleyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir