Sony Honda Arabaları PlayStation 5 Desteği Sunacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 21, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Tesla araçları için Steam takviyesi gündemdeyken, yakın bir Vakit Evvel de BMW tarafından yapılan bir İlan ile araç içi cümbüş sistemine oyun özelliğinin kazandırılacağını öğrenmiştik. Görünüşe nazaran bu, yavaş yavaş bir akıma dönüşmeye başlıyor. Zira, üretim evresinde olan elektrikli Sony Honda otomobilleri PlayStation 5 desteği ile istikbal halde planlanıyor.

Hatırlayacağınız üzere, Sony Honda Mobility Eylül ayı içerisinde kurulmuştu ve üretilen araçların müzik, sinema ve PlayStation 5 üzere cümbüş sistemi de içermesi planlanıyor.

Sony Honda Otomobilleri PlayStation 5 ile Gelecek

Finansal Times tarafından yapılan bir röportajda konuşan Sony Honda Mobility yöneticilerinden Izumi Kawanishi, “Sony, insanları harekete geçiren içeriğe, hizmetlere ve cümbüş teknolojilerine sahip. Biz ise bu varlıkları devinim kabiliyetine adapte ediyoruz ve bu, Tesla’ya gücümüz.” yorumunda bulundu ve devam etti: “PS5’i araçlara iç etmenin teknik olarak mümkün.”

Daha evvelce Honda arabalarının başında bulunan ortak teşebbüsün lideri Yasuhide Mizuno ise şirketin üretim süreçlerini içerik önceliği üzerine inşa ettiğini ve üretilen birinci modelin de 2025 yılına kadar şimal Amerika bölgesinde satışa sunulacağını lisana getirdi.

Bununla Birlikte Mizuno, Kawanishi’nin var jenerasyon konsolu araçlara entegre etmenin teknik olarak Mümkün olduğu telaffuzuna ekleme yaparak “Arabayı sunmayı istediğimiz eğlenceyi ve ağı sunacak bir donanım olarak geliştireceğiz.” telaffuzunda bulundu.

Bir elektrikli arabaya PlayStation 5 yerleştirmenin nasıl bir dizayna ve konfora sahip olacağını 2025 yılında daima Birlikte göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir