Ubisoft Oyunları Steam Mağazasına Dönüyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 21, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere 2019 yılında Epic Games ile Ubisoft ortasında yapılan mutabakata bağlıyor, Fransız yayıncının hiçbir oyunu Steam mağazasına gelmemişti. Yakın bir Vakit Evvel yapılan İzah ile bu Devre Son geride kalıyor ve Ubisoft oyunları Steam mağazasına dönüş yapacak. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz haftalarda ResetEra sitesinden The AshenOne isimli kullanıcı tarafından, Assassin’s Creed Valhalla oyunun Ubisoft Connect sayfasının kodunda STEAM ibaresi keşfedilmişti. Bununla birlikte, Roller Champions da kısa müddetli olarak SteamDB sayfasında görünmüştü. Haliyle her iki oyunun da Valve mağazasına geleceği tarafında bir beklenti oluşmuştu.

Ubisoft Oyunları Steam Kullanıcılarıyla Buluşacak

2019 yılında yapılan bir röportaj sırasında konuşan Ubisoft reis Yardımcısı Chris Early, Steam mağazasının Amel modelinin gerçekçi olmadığını söylemişti. lakin köprünün altından Fazla sular akmış. O denli ki yapılan İzah ile Fransız yayıncının PC platformunda Epic Games mağazasına Özel çıkan oyunları Steam için de yayınlanacak. Hatta Assassin’s Creed Valhalla 6 Aralık 2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Konuya ait olarak Ubisoft sözcüsü, “Nerede olurlar ise olsunlar, Ubisoft Connect ile istikrarlı oyuncu ekosistemini sağlar iken oyunlarımızı farklı kitlelere nasıl ulaştıracağımızı devamlı olarak kıymetlendiriyoruz.” açıklamasında bulundu ve devam etti: “Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions iç Ubisoft oyunları Steam üzerinde de yayınlanacak.”

Haliyle bu karar ile Avatar: Frontiers of Pandora, Eylül ayındaki Ubisoft Forward sırasında duyurulmuş olan Assassin’s Creed: Mirage, Assassin’s Creed Codename Red, Assassin’s Creed Codename Hexe ve Assassin’s Creed Infinity, Skull and Bones ve Prince of Persia: The Sands of Time Remake oyunlarının da Steam mağazasına geleceği manasını taşıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir