Saints Row İçin Yeni İçerikler Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 29, 2023 Yorum Yok

Deep Silver ile Volution tarafından yapılan İlan ile Saints Row için yeni içerikler duyuruldu. Ağustos ayının sonuna kadar olan vakitte, içeriğe boğulacağımız muhakkak oldu. Pekala bizi neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Serinin sil baştan alındığı yeni oyunda, yeni bir sokak çetesinin denetimindeyiz. Bu kere hayali Santo Ileso kentine gidiyor ve kendi hata imparatorluğumuzu oluşturma gayesindeyiz. Ne Mevcut bu gayeye giden yolda “Buyursunlar efendim!” denmiyor. Zira bizimle tıpkı Gaye uğruna uğraş eden Los Panteros, The Idols ve Marshall olmak üzere diğer üç çete ile cebelleşmek durumundayız.

Serinin evvelki oyunlarının akabinde bir oldukça sönük kalan, bir de üstüne teknik problemleri ile oyuncuların karşısına çıkan Saints Row için Deep Silver ve Volution tarafından içerik dayanağı sunulmaya devam ediliyor. Bu bağlamda da Ağustos ayına kadar olan vakti kapsayan içerik yol haritası masaya yatırıldı.

Saints Row İçin Yeni İçerikler Neler Olacak?

Sizin de göreceğiniz üzere içerikler, ikiye ayrılmış. Yani yalnızca Expansion Pass eklentisine sahip olan herkesin ek fiyat ödemeden erişim sağlayabilecekleri ve oyuna sahip olan herkesin erişim sağlayabileceği içerikler sunulacak. Elbette Expansion Pass içerikleri Müstakil olarak satın alınabilecek.

İlk olarak Nisan ayı içerisinde, Dead Island 2 odaklı bir içerik paketi yayınlanacak. Expansion Pass sahipleri için Mayıs ayı içerisinde yeni hikaye misyonlarının, aktifliklerin, kozmetiklerin ve daha pek Fazla şeyin bulunduğu The Heist and The Hazardous paketi, Temmuz ayında yeni Biricik oyunculu modun bulunduğu Doc Ketchum’s Murder Circus ve Ağustos ayında da yeni hikaye misyonlarının düşmanların, kozmetiklerin ve Fazla daha fazlasının bulunduğu üçüncü genişletme paketi yayınlanacak.

Oyunun standart sürümüne sahip olan oyuncular için ise Mayıs ayında haritaya yeni bir bölge ve fotoğraf modunun eklenmesinin yanı Dizi çatışma mekaniği için revizyon ve Fazla daha fazlası, Temmuz ayında yeni özellikler, iyileştirmeler ve Fazla daha fazlası ve Ağustos ayında da yeni bir bölge, yeni özellikler, iyileştirmeler ve daha pek birden fazla fiyatsız güncellemeler ile oyuna eklenecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir