Assassin’s Creed Mirage 2024 Yılına Kalmış Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 29, 2023 Yorum Yok

Bu Yıl çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz oyunlardan Assassin’s Creed Mirage 2024 yılına ertelenmiş olabilir. Ortaya çıkarttığı datalar ile dikkatleri üzerine çekmiş olan ScriptLeaksR6, Bağdat macerası için daha da bekleyeceğimizi öne sürdü. Ayrıntılar haberimizde.

İlk olarak söylentiler ile ortaya çıkan Assassin’s Creed Mirage, nihayet gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulmuştu. Basim Ibn Ishaq rolünde olacağımız oyun için Fransız yayıncı tarafından kimi bilgiler sunulmuştu. Ne Mevcut ki uzun vakittir hakkında hiçbir şey duymadık. Aralık ayında sizinle paylaştığımız haberde ise Nisan, Mayıs yahut Haziran ayında çıkması beklenir iken Ağustos ayına kaydırıldığı söyleniyordu. Lakin görünüşe nazaran Basim Ibn Ishaq ile çıkacağımız macera için 2024 yılını beklemek durumunda kalacağız.

Assassin’s Creed Mirage 2024 Yılına Mı Kalacak?

Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan bilgi madencisi ScriptLeaksR6, Assassin’s Creed Mirage ve The Crew Motorfest oyunlarının ertelendiğini söylüyor. Paylaşımın altındaki bir ScriptLeaksR6 yorumuna bakılırsa, 2023 yılının nihayet çeyreği ile 2024 yılının ikinci çeyreği ortasındaki bir vakitte yani en erken Eylül ayında ve en geç de Haziran ayında çıkacağı sonucunu doğuruyor.

Bildiğiniz üzere uzun vakittir Ubisoft cephesine durum pek de parlak değil. örneğin Skull and Bones bir Defa daha ertelenmiş iken, finansal zorluklardan Dolayı pek Fazla proje iptal edilmişti. Bakalım sıradaki Ubisoft Forward bize neler getirecek? Assassin’s Creed Mirage oyununun nitekim ertelenip ertelenmediğini de Kesin olarak öğrenmeyi ümit ediyoruz. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir