Resident Evil: Death Island Animasyon Filmi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 07, 2023 Yorum Yok

Yeni Resident Evil animasyon sineması, Resident Evil: Death Island duyuruldu. Şimdilik net bir tarihi olmasa da, 2023 yılının yaz mevsiminde yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde.

Resident Evil: Death Island Animasyon Sineması Bu Yaz Geliyor

Bildiğiniz üzere Vakit içerisinde, Degeneration (2008), Damnation (2012) ve Vendetta (2017) üç uzun metrajlı animasyon sineması yayınlanmıştı Resident Evil ismi altında. nihayet animasyon sineması için devam niteliği taşıyacak olan Death Island ise dördüncüsü olacak. Chris Redfield, Leon Scott Kennedy ve Rebecca Chambers Geri dönecek iken, tanıtım fragmanının sonunda da göreceğimiz üzere Jill Valentine da karşımıza çıkacak.

Dizinin yayınlanan tanıtım fragmanında yer Meydan açıklamaya nazaran, bu defa husus şöyle;

“D.S.O. casusu Leon S. Kennedy, arayışı gizemli bir bayan tarafından sekteye uğratıldığında, Dr. Antonio Taylor’ı kurtarma misyonundadır. Bu ortada, B.S.A.A. casusu Chris Redfield ise enfeksiyonun teşhis edilemediği San Francisco’daki zombi kıyametini araştırmaktadır. Kurbanların ortak noktası olan Biricik şey, hepsinin yakın vakitte Alcatraz Island’ı ziyaret etmesidir. Bu ipucunu takiben, Chris ve takımı yeni bir kaygının onları beklediği adaya yanlışsız yola çıkarlar.”

Yönetmen koltuğunda Eiichiro Hasumi (Assassination Classroom) oturacak iken, senaryo ise Makoto Fukami (Psycho-Pass) tarafından kaleme alınıyor. Japonya hariç, dünya genelindeki yayıncılık ise Sony Pictures Home Entertainment tarafından yapılacak.

Ufak bir bilgilendirme daha yapmak gerekirse, Resident Evil: Vendetta Resident Evil 7: Biohazard oyununun üç Yıl öncesindeki bir vakitte geçiyordu. Death Island ise bir devam niteliği taşıyacak. Ayrıyeten husus açıklamasında yer Meydan ‘gizemli bir kadın’ bir bayan ile Ada Wong da kastediliyor olabilir, nihayet animasyon sinemasında sağ kurtulan Maria Gomez de. Bunu daima Birlikte göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir