Geralt Fortnite Evreninin Yeni Üyesi Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 07, 2023 Yorum Yok

CD Projekt RED ile Epic Games ortasında yapılan muahede ile Geralt Fortnite kozmosuna konuk olan yeni Ira oldu. 4. Kısım 1. Dönem Cenk Bileti ile oyuna iç olan Geralt için hazırlanmış Özel vazifeler de sizleri bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen ve sonradan da Unreal Engine 5 motoruna geçişin yapıldığı fiyatsız Battle Royale oyunu, 2017 yılında yayınlanmıştı. Kısa müddet içerisinde tanınan olan oyun, Aka başarılara imza atmış ve Amerikan yayıncı için tam bir Nakit basma makinesi haline gelmişti.

Zaman içerisinde Aloy, Lara Croft, Kratos, Mike Lowray, Venom, Rick Grimes, Chris Redfield ile Jill Valentine ve Chloe Frazer ile Nathan Drake iç pek Fazla Kıymetli karakteri kainatına Davet eden Fortnite için sırada Geralt (The Witcher) var.

Geralt Fortnite Cihanına Ayak Bastı

Verilen bilgiler doğrultusunda, 4. Kısım 1. Dönem Cenk Bileti misyonlarını tamamlamanız durumunda, kıyafet ve diğer eşyaları açabilmek Muhtemel olacak. Birinci misyon setini şu anda oynayabiliyor iken, ikinci misyon seti ise 28 Şubat 2023 tarihinde yayınlanacak olan v23.50 güncellemesi sonrasında faal olacak.

Beş farklı maçta gerçeklik geliştirmesini aktifleştirerek Rivialı Geralt yükleme ekranını, üç av tamamlayarak Kas Hafızası spreyini, bir boss yenerek Igni İşareti sözünü ve rakiplerinize beş Çehre yakın dövüş silahı ile hasar vermeniz durumunda da Witcher’ın Çelik Kılıcı kazmasını açabilmeniz Muhtemel olacak.

Son olarak, deve Okulu iştiraki için Kısım 4 Dönem 1 Cenk Bileti Gerekli değil. deve Okulu eğitimi Yolu 1 şu anda var olup, resmi sayfa aracılığıyla erişilebilir. İkinci yol 14 Şubat, üçüncü yol 21 Şubat ve dördüncü yol da 28 Şubat 2023 tarihinde erişime açılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir