Güncel GTA 5 ve RDR 2 Satış Rakamları Ortaya Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 07, 2023 Yorum Yok

Rockstar Games şirketinin piyasadaki aktüel oyunları, ağır İlgi görmeye devam ediyor. Grand Theft Auto 5, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında 2022 yılının en Fazla indirilen oyunları sıralamasında birinci onda yer almıştı. Take Two Interactive de nihayet gerçekleştirdiği finansal konferans ise güncel GTA 5 ve RDR 2 satış rakamları için açıklamada bulundu.

Grand Theft Auto, oyun dünyasının en değerli markalarından birisi ve halihazırda da yeni oyun için çalışmalar tam gaz devam ediyor. Şu Lahza için resmi ayrıntıları bilmiyoruz, lakin Rockstar Games Yeniden uzun yıllar İlgi odağında olacak bir Grand Theft Auto 6 ile karşımıza çıkacaktır. Buna Kuşku yok. diğer yandan ise yeni oyun için takviye minimum ölçüde devam ediyor.

Güncel GTA 5 ve RDR 2 Satış Sayıları Ne Düzeyde?

Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilen finansal konferans ise aktüel oyunun satış sayısının Çehre yetmiş milyon barajını geçtiğini öğrenmiştik. Yeni finansal konferansta ise, 31 Aralık 2022 tarihi prestijiyle bu sayının Çehre yetmiş beş milyonu geride bıraktığı duyuruldu. Markanın Yekün satış sayısı ise üç Çehre doksan beş milyonun üstüne çıkmış.

Red Dead Redemption 2 oyunun ise 31 Aralık 2022 tarihi prestijiyle elli milyon barajını geride bıraktığı söylendi. Red Dead Redemption markasının Yekün satış sayısı ise yetmiş milyonu geride bırakmış. nihayet açıklanan sayının kırk altı milyon olduğunu göz önünde bulundurursak, ortadan geçen üç aylık müddette dört milyondan Çok sattığı sonucuna ulaşıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir