Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 07, 2023 Yorum Yok

IGN First programı kapsamında, Respawn Entertainment stüdyosu Star Wars Jedi: Survivor Koboh oynanış görüntüsü ile karşımıza çıktı. Daha evvelden Star Wars cihanında hiç görmediğimiz bu gezegen, birinci Sefer bu oyunda karşımıza çıkacak. Pek Fazla yeni ayrıntısı da görebileceğimiz görüntüye haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Survivor, Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de 28 Nisan 2023 tarihine ertelenmiş olan oyunda, anne karakterimiz Cal Kestis ile kaçış maceramız tam devam edecek. İmparatorluk askerlerinden kaçışımız sırasında, BD-1 Tekrar en Aka yardımcımız olacak iken, dostluklarını kazanabileceğimiz yeni karakterler de karşımıza çıkacak.

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Respawn Entertainment tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve Jedi: Fallen Order oyununun beş Yıl sonrasında geçecek olan Jedi: Survivor için dokuz dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan görüntüde, oyuna Özel olarak yaratılmış olan Koboh’u görüyoruz. Karakterimiz, gemisinin bu gezegene düşmesinin akabinde tamirat için seyahate çıkıyor.

Video boyunca etkileyici görünümler eşliğinde misyonumuzu yerine getirmeye çalışır iken, yeni hareketlerin ve çatışma sırasında ışın kılıçları ortasında geçişlerin yanı sıra, yeni seyahat formuna ve kanca kullanımı iç yeni yetenekleri, güçleri ve teknikleri de görebiliyoruz.

Oynanış kısmında ayrıyeten Cenk robotları için getirilen yeniliğin yanı Dizi devasa cüsseli olanlar dahil, karşımıza çıkacak yeni düşmanları da görebiliyoruz. Görüntü kısa olsa da, İlgi cazip olduğunu söylemek gerek. Elbette bu gezegen ile ilgili göreceğimiz daha Çok şey olacaktır, ancak bunu muhtemelen kesin sürümde bizim keşfetmemizi bekleyecek olabilirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir