Resident Evil: Biohazard Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Netflix üzerinden yayınlanacak olan Resident Evil dizisi için bekleyiş sürüyor. 14 Temmuz 2022 tarihinde birinci kısmı yayınlanacak olan Resident Evil: Biohazard dizisi fragmanı ile de karşımıza çıktı. Bakalım dizi nasıl görünüyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bizlere hayli farklı bir kıssayı anlatacak ve iki farklı vakitte geçecek olan dizinin her bir kısmı bir saat uzunluğunda olacak ve toplamda da sekiz kısımdan oluşacak. Birinci vakit zarfında on dört yaşındaki Jade ve Billie Wesker kardeşlerin Yeni Raccoon Şehri’ne taşındıkları birinci vakitleri anlatılacak. Ne var ki kentte daha fazla vakit geçirdikçe, hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığını ve babalarının dünyayı yok edecek karanlık gizleri saklamakta olduğunu fark etmeye başlayacaklar.

İkinci vakit zarfı ise on yıldan fazla bir vakit sonrasında geçecek. Dünyada yaşayan insan sayısı on beş milyona düşmüşken, ortalıkta kol gezen yaratıkların, T-Virüsü bulaşmış insanların ve hayvanların sayısı ise altı milyardan fazla olacak. Kız kardeşlerden Jade Wesker ise peşini bırakmayan kız kardeşi, babası ve kendisiyle bağlı geçmişinden kalan sırları ile yeni dünya sisteminde hayatta kalmaya çalışacak.

Resident Evil: Biohazard Dizisi Fragmanı Görücüye Çıktı

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda da görebileceğiniz üzere, dizi 2022 yılındaki yesyeni bir Raccoon Şehri’nde başlayacak. Ne var ki on dört yıl sonrasında geçiş yapacağımız kısım ise Londra kentinden devam edecek ve geçmişteki karanlık olayların yansımasını göreceğiz. Bakalım bizleri ne formda sonuçlanacak bir endişe dolu macera bekleyecek?

Yeni Resident Evil dizisinin fragmanını nasıl buldunuz? İlginizi çekti mi? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir